Керівника підприємства у Хмельницькій області підозрюють в ухиленні від сплати до бюджету майже 4 млн грн податків

Працівники відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Хмельницької області здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України, яке розслідується слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

Як повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області, під час досудового розслідування встановлено, що у 2015 році керівник одного із підприємств області, здійснюючи продаж сільськогосподарської продукції під виглядом власно вирощеної, неправомірно скористався пільгами щодо оподаткування діяльності у сфері сільського господарства, а також здійснив підробку податкових декларацій підприємства. Крім того, частину доходів, отриманих у зв’язку із несплатою податків, він легалізував (відмив).

Завдяки вжитим прокуратурою області у взаємодії з працівниками Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області скоординованим заходам, зазначеній особі повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків на суму 3,9 млн грн, службовому підробленні та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, в сумі майже 250 тис. грн.

— З метою забезпечення відшкодування державі завданих злочинними діями службової особи збитків, в межах розслідування кримінального провадження, на грошові кошти в сумі 3 млн грн. накладено арешт та, за результатами вжитих під час досудового розслідування заходів, забезпечено відшкодування вказаних коштів до бюджету, — повідомив начальник галузевого відділу прокуратури області Олег Львовський.

Досудове розслідування триває. Наразі вживаються заходи щодо встановлення усіх обставин вчинення кримінальних правопорушень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці