За офіційно неоформле­ну швачку роботодавець сплатить понад 110 тисяч гривень штрафу

Керівництво Управління Держпраці у Хмельницькій області на підставі акта інспекційного відвідування винесло постанову про накладення штрафу на приватне підприємство у розмірі 111 690 гривень.

Як повідомили в Управлінні Держпраці, у грудні минулого року під час проведення інспекційного відвідування в одному із швейних цехів Хмельницького району було виявлено на робочих місцях 21 працівника. З’ясовано, що один працівник працював без належного оформлення трудових відносин. Зокрема, із зазначеним працівником не був укладений ні трудовий, ні цивільно-правовий договір.

Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати встановленої на момент проведення інспекційного відвідування та виявлення порушення.

Для довідки:

З 1 січня 2019 року розмір штрафу за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску збільшено та становить 125 190 гривень.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «За офіційно неоформле­ну швачку роботодавець сплатить понад 110 тисяч гривень штрафу»

  1. Жека Давидов коментує:

    А коли ця грьобана дерш праця у хмельницьку розбереця з фирмою перший национальний аграрний коператив яка обдурила механизаторив з квитня по сьогодни незаплатила ни копийки

  2. Жека Давидов коментує:

    А коли ця грьобана дерш праця у хмельницьку розбереця з фирмою перший национальний аграрний коператив яка обдурила механизаторив з квитня по сьогодни незаплатила ни копийки ганьба такий держ праци


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці