Що відомо про новий склад Антарктичної експедиції і до чого тут Хмельниччина

Що відомо про новий склад Антарктичної експедиції і до чого тут Хмельниччина

В Антарктиці завершується літо, а, отже, наближається час перезмінки полярників і полярниць на «Вернадському». 30-ту Українську антарктичну експедицію (УАЕ), що майже рік відпрацювала на станції, замінить команда 31-і УАЕ. Серед учасників експедиції — полярник, який навчався в університеті на Хмельниччині, та системний адміністратор із Хмельницької області.

Очільницею вперше стане жінка — метеорологиня Анжеліка Ганчук.

У новій експедиції — 14 учасників. Зокрема 9 вчених (4 метеорологи, 3 біологи й 2 геофізики) і 5 представників команди життєзабезпечення: сисадмін, дизеліст, механік, лікар та кухар.

«В експедиції візьме участь випускник факультету фізичної культури Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Владислав Хрещенюк. Також в Університеті Огієнка майбутній полярник здобув фах учителя біології», — йдеться у дописі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

В ДУ «Національний антарктичний науковий центр» зазначають, що науковець — біолог — Владислав Хрещенюк із м. Фастів, Київщина.

Крім того, у команді життєзабезпечення — системний адміністратор Олександр Мацібура із м. Волочиськ Хмельницької області.

Як і попередні експедиції, 31-ша УАЕ проводитиме в Антарктиці геофізичні, метеорологічні й біологічні дослідження, а також забезпечуватиме роботу станції «Академік Вернадський».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


День народження на краю світу: сисадмін із Хмельниччини зустрів іменини в Антарктиці
Мешканці Хмельниччини на крижаному континенті: земляки працюють на «Академіку Вернадському»
Пінгвіни, тюленятко і 30 років роботи: вийшла ювілейна марка про українських полярників
На Хмельниччині встановили літературний рекорд: що відомо

Читайте у цій рубриці


Collage showing evidence of illegal poaching in Khmelnytsky region: electrofishing gear, a crate or tub filled with fish, a handheld device likely used for monitoring, and bags of fish seized by authorities; headline about million-dollar losses.
A soldier in camouflage uniform and helmet standing in a field beside a tree, adjusting his tactical vest.
Ваша картка під загрозою: на Хмельниччині поліція попередила про хитрий обман на сайтах оголошень
На Хмельниччині після оскарження прокуратурою рішення суду громаді повернуто 50 га землі
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads