Місто на Хмельниччині планує повністю перейти на відновлювальну енергію

Про таку амбітну мету публічно заявив секретар міської ради м. Кам’янця-Подільського Дмитрій Васильянов. 7 вересня під час прес-конференції в інформаційному агентстві Унiан відбулось підписання меморандуму з Міжнародною кліматичною організацією 350.org — Україна про «Перехід енергосистеми міст на 100 % відновлюваних джерел енергії до 2050 року».

Крім Кам’янця-Подільського Хмельницької області, бажання перейти на відновлювальні джерела енергії (ВДЕ) виявило і місто Чортків, що на Тернопільщині. Також на підписанні був присутній і мер м. Житомир Сергей Сухомлин, який зробив таку ж заяву в кінці червня 2018 року. Це перше місто у регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії, яке почало публічний процес енергетичного переходу в місті на ВДЕ.

Під час заходу представники міжнародної кліматичної організації закликали мерів й інших міст здійснювати перехід на відновлювані джерела енергії.

Нагадаємо, що у м. Шепетівці нещодавно з’явилася інвестиційна пропозиція у 5 мільйонів євро, яка пов’язана з ВДЕ. Товариство з обмеженою відповідальністю «Смарт Еко Енерджі» звернулося з проханням розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в місті Шепетівці, на якій підприємство має намір розмістити сонячні батареї.

Зі слів голови земельної комісії Шепетівської міської ради Володимира Синюти, сонячна електростанція здатна забезпечити електроенергією все місто. І во­на зможе запрацювати вже цьогоріч.

Чи зможе Шепетівка стати другим містом в області, яке заявить про мету перейти на відновлювальні джерела енергії? А поки на місто чекає новий опалювальний сезон

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці