Через 11 гектарів городів у Шепетівці ледь «не профукали» мільйонні інвестиції

Через 11 гектарів городів у Шепетівці ледь «не профукали» мільйонні інвестиції

Питання земельні під час чергової сесії Шепетівської міської ради, 7 червня, були як ніколи цікавими. Адже серед них нарешті з’явилася інвестиційна пропозиція у 5 мільйонів євро. Водночас над нею нависла загроза відмови, адже на привабливих для інвестора землях шепетівчани посадили картоплю.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Смарт Еко Енерджі» звернулося з проханням розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Плеханова, що в місті Шепетівці. На землях комунальної власності підприємство має намір розмістити сонячні батареї.

— Оскільки раніше депутати вже виділяли земельну ділянку для встановлення сонячних батарей на вулиці Судиківській, то мені цікаво, чи там вже діяльність хоча б якась відбувається? — запитав депутат Валерій Федоров.

Відповів на питання голова земельної комісії депутат Володимир Синюта:

— Земля дійсно виділялася між селом Судилковом та містом. Наразі підприємець виготовляє технічну документацію. Процедура триває трохи довго, але за землю вони платять. На вимогу міського голови підприємці зареєструвалися в Шепетівці, аби податки йшли у місто, працівників також набрав місцевих.

Обговорити озвучену інформацію на виступ записалися охочі, серед яких депутат Інна Сікора:

— Чому не провели роз’яснювальну роботу з мешканцями того району? Людей поставили перед фактом, в них там городи засіяні та засаджені. А тут враз і рішення якесь з’являється. Я розумію, що ця земля для промисловості, але людей потрібно попередити, та пояснити, що там буде. Чи це не нашкодить їхньому здоров’ю? Тому маю пропозицію відкласти це рішення.

Виступити інвесторові депутати не дали змоги, але міський голова додав:

— Вони готові до роз’яснювальної роботи з місцевими мешканцями. Підприємець має намір через голову квартального комітету організувати зустріч з людьми.

А от виступ депутата Володимира Синюти був переконливішим:

— На сьогоднішній день відмовитися від інвестиції у 5 мільйонів євро, нових робочих місць, надходжень від податків 500 тисяч у рік… Тоді давайте їм купимо вагон картоплі, щоб вони її там не садили. Шановні депутати, я прошу вас підтримати цей проект рішення, адже не так часто в Шепетівку приходять інвестори.

Від депутатів надійшла пропозиція, аби допомогти містянам якнайшвидше викопати картоплю, але вона була не серед зареєстрованих.

Пропозиція депутата Сікори не отримала підтримки народних обранців. Натомість більшість присутніх депутатів проголосували «за» рішення.

Між іншим, зі слів голови земельної комісії Володимира Синюти, сонячна електростанція здатна забезпечити електроенергією місто. І запрацює вона вже цьогоріч.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЯк ветерану АТО самостійно знайти вільну земельну ділянку?
Депутати Шепетівської міської ТГ висадили п’ять тисяч саджанців дерев
Юристи Хмельниччини консультують, як стати власником земельної ділянки
Депутати Хмельницької облради візьмуться за водопостачання
Судилківська сільська рада відшкодує міській раді кошти за навчання

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці чоловік намагався вкрасти залізнодорожній гальмівний башмак
В Ізяславі на річці Горинь батько та син ловили рибу сітками
Житель Славути під час пограбування обмінника зчинив стрілянину в торговому центрі