Через 11 гектарів городів у Шепетівці ледь «не профукали» мільйонні інвестиції

Через 11 гектарів городів у Шепетівці ледь «не профукали» мільйонні інвестиції

Питання земельні під час чергової сесії Шепетівської міської ради, 7 червня, були як ніколи цікавими. Адже серед них нарешті з’явилася інвестиційна пропозиція у 5 мільйонів євро. Водночас над нею нависла загроза відмови, адже на привабливих для інвестора землях шепетівчани посадили картоплю.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Смарт Еко Енерджі» звернулося з проханням розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Плеханова, що в місті Шепетівці. На землях комунальної власності підприємство має намір розмістити сонячні батареї.

— Оскільки раніше депутати вже виділяли земельну ділянку для встановлення сонячних батарей на вулиці Судиківській, то мені цікаво, чи там вже діяльність хоча б якась відбувається? — запитав депутат Валерій Федоров.

Відповів на питання голова земельної комісії депутат Володимир Синюта:

— Земля дійсно виділялася між селом Судилковом та містом. Наразі підприємець виготовляє технічну документацію. Процедура триває трохи довго, але за землю вони платять. На вимогу міського голови підприємці зареєструвалися в Шепетівці, аби податки йшли у місто, працівників також набрав місцевих.

Обговорити озвучену інформацію на виступ записалися охочі, серед яких депутат Інна Сікора:

— Чому не провели роз’яснювальну роботу з мешканцями того району? Людей поставили перед фактом, в них там городи засіяні та засаджені. А тут враз і рішення якесь з’являється. Я розумію, що ця земля для промисловості, але людей потрібно попередити, та пояснити, що там буде. Чи це не нашкодить їхньому здоров’ю? Тому маю пропозицію відкласти це рішення.

Виступити інвесторові депутати не дали змоги, але міський голова додав:

— Вони готові до роз’яснювальної роботи з місцевими мешканцями. Підприємець має намір через голову квартального комітету організувати зустріч з людьми.

А от виступ депутата Володимира Синюти був переконливішим:

— На сьогоднішній день відмовитися від інвестиції у 5 мільйонів євро, нових робочих місць, надходжень від податків 500 тисяч у рік… Тоді давайте їм купимо вагон картоплі, щоб вони її там не садили. Шановні депутати, я прошу вас підтримати цей проект рішення, адже не так часто в Шепетівку приходять інвестори.

Від депутатів надійшла пропозиція, аби допомогти містянам якнайшвидше викопати картоплю, але вона була не серед зареєстрованих.

Пропозиція депутата Сікори не отримала підтримки народних обранців. Натомість більшість присутніх депутатів проголосували «за» рішення.

Між іншим, зі слів голови земельної комісії Володимира Синюти, сонячна електростанція здатна забезпечити електроенергією місто. І запрацює вона вже цьогоріч.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині оштрафували пенсіонера, бо торгував картоплею на тротуарі
На Шепетівщині в ході інвентаризації унікальну пам’ятку археології віднесли до земель сільгосппризначення
Квартира та дві земельні ділянки на Шепетівщині: що задекларував голова Хмельницького апеляційного суду
На Хмельниччині суд задовольнив позов прокурора в інтересах держави

Читайте у цій рубриці


На Шепетівщині 22-річного чоловіка ув’язнили на 3 роки за ухилення від мобілізації 
На Хмельниччині оштрафували пенсіонера, бо торгував картоплею на тротуарі
У сусідній із Хмельниччиною області викладачі ліцею називали українців нацистами
Ні бампера, ні грошей: чоловік із Хмельниччини вчинив необдумано
FacebookTelegramViberWhatsAppX