Майже 1 тисяча учасників АТО скористалися послугами Хмельницької обласної служби зайнятості

Майже 1 тисяча учасників АТО скористалися послугами Хмельницької обласної служби зайнятості

Нині особлива увага служби зайнятості приділена працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

— У разі звернення до служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, сприяння в пошуку роботи, в тому числі допомога в започаткуванні власної справи, залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт, для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, — зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Як повідомив відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ Хмельницький обласний центр зайнятості, в цілому в Україні протягом січня-вересня 2018 року мали статус безробітного більше 20 тис. осіб із числа учасників АТО, що звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині статус безробітного отримали 994 особи даної категорії, з них 210 — забезпечені роботою. Найчастіше за послугами до служби зайнятості області звертаються особи даної категорії віком від 35–44 років (36 %); від 30–34 років (19 %); від 25–29 років (18 %); від 45–59 років (16 %); від 19–24 років (11 %).

Для тих, хто бажає працювати не за фахом, служба зайнятості пропонує професійне навчання під потреби роботодавця. До прикладу, 51 учасник АТО проходив навчання за професіями: електрогазозварник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар, оператор котельні, охоронник, підприємець-початківець тощо.

Водночас для тих, хто мріє працювати «на себе», у центрах зайнятості надають допомогу щодо відкриття власної справи. Такою послугою з початку року скористалися 12 демобілізованих учасників АТО.

Нагадаємо, 20 кад­ро­вих офі­це­рів «сі­ли за пар­ти» у Ше­пе­тівсь­ко­му вій­ськко­ма­ті, щоб здо­бу­ти ци­віль­ну про­фе­сію мар­ке­то­ло­га та ме­нед­же­ра.

До відома:

Станом на 1 жовтня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,4 тис. осіб, в тому числі 333 військовослужбовців — учасників АТО.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоІз 25 січня школярі Шепетівки повертаються за парти
Майже 1000 безробітних пройшли стажування і працевлаштувалися
Як на Хмельниччини заклади освіти співпрацюють зі службою зайнятості
Що варто знати про працю неповнолітніх
На Шепетівщині перевіряли чи всі діти приступили до навчання
В ізяславській тюрьмі «знешкоджували» терористів

Читайте у цій рубриціКапелан із Шепетівки отримав «Козацький хрест»
У Шепетівському районі відкрили меморіальну дошку загиблому в ООС земляку
У Судилківській ОТГ вручили «Батьківське серце» сину загиблого захисника
Діти загиблих нетішинців отримали кулони «Батьківське серце»
У Славуті видали ордер на житло кіборгу Донецького аеропорту
Коли ветерану з Шепетівщини прийшла повістка, він не сховався, пішов і відслужив