Шепетівських офіцерів перенавчатимуть за програмою НАТО

20 кадрових офіцерів «сіли за парти» у Шепетівському військкоматі, щоб здобути цивільну професію маркетолога та менеджера.

— За ініціативою Наукового парку КНУ ім. Вадима Гетьмана та за сприяння керівництва Шепетівського військкомату за участі ГО «Маркетинг-центр «Менеджер» розпочалися заняття на курсах в рамках соціального міжнародного проекту «Програма НАТО—Україна з перепідготовки військовослужбовців» для офіцерів запасу ЗСУ та тих, хто ще служить, але вже замислюється над звільненням, — пояснив виконавчий директор ГО «Маркетинг-центр «Менеджер» Олександр Кірічок.

Навчання за 300-годинною програмою для військовослужбовців безкоштовне і для зручності проходить у вільний від основної роботи вечірній час. Усі слухачі отримали підручники зі спеціальності.

— Цю програму пройшли понад 200 слухачів у Києві, Рівному, — пояснив Олександр Востряков, декан факультету економіки та управління КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. — Свідоцтво, яке отримують слухачі після закінчення, дає право більш впевнено розпочати пошук роботи після звільнення в запас. Дехто з випускників розпочав власну підприємницьку діяльність.

Колишніх офіцерів готують за спеціальністю «Маркетинговий менеджмент». Для проведення занять приїжджатимуть викладачі Рівненського національного університету водного господарства та природокористування, Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана, працівники Шепетівського центру зайнятості.

Після закінчення курсів кожен слухач отримає Свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Не тільки військові мають потребу в отриманні додаткової професії. Навчальний центр «Valmari» пропонує пройти курси косметологів у Харкові. На цих курсах ви зможете отримати знання та навички зі спеціальностей: базова косметологія, контурна пластика обличчя, безін’єкційні методики, мезотерапія облччя та тіла. На сайті центру можна ознайомитися із вартісттю курсів. Також проводяться підвищення кваліфікації та майсер-класи. Випускники навчального центру затребувані в Спа-центрах, салонах краси, приватних клініках тощо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоКурси програмування Java

Читайте у цій рубриці