Шепетівських офіцерів перенавчатимуть за програмою НАТО

20 кадрових офіцерів «сіли за парти» у Шепетівському військкоматі, щоб здобути цивільну професію маркетолога та менеджера.

— За ініціативою Наукового парку КНУ ім. Вадима Гетьмана та за сприяння керівництва Шепетівського військкомату за участі ГО «Маркетинг-центр «Менеджер» розпочалися заняття на курсах в рамках соціального міжнародного проекту «Програма НАТО—Україна з перепідготовки військовослужбовців» для офіцерів запасу ЗСУ та тих, хто ще служить, але вже замислюється над звільненням, — пояснив виконавчий директор ГО «Маркетинг-центр «Менеджер» Олександр Кірічок.

Навчання за 300-годинною програмою для військовослужбовців безкоштовне і для зручності проходить у вільний від основної роботи вечірній час. Усі слухачі отримали підручники зі спеціальності.

— Цю програму пройшли понад 200 слухачів у Києві, Рівному, — пояснив Олександр Востряков, декан факультету економіки та управління КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. — Свідоцтво, яке отримують слухачі після закінчення, дає право більш впевнено розпочати пошук роботи після звільнення в запас. Дехто з випускників розпочав власну підприємницьку діяльність.

Колишніх офіцерів готують за спеціальністю «Маркетинговий менеджмент». Для проведення занять приїжджатимуть викладачі Рівненського національного університету водного господарства та природокористування, Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана, працівники Шепетівського центру зайнятості.

Після закінчення курсів кожен слухач отримає Свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці