З’явилася гарна новина для українців, які їдуть на заробітки у Польщу

З’явилася гарна новина для українців, які їдуть на заробітки у Польщу

Українських заробітчан вакцинуватимуть від COVID на кордоні з Польщею. Мова йде про вакцину Johnson & Johnson. Українців, які їдуть на роботу до Польщі, вакцинуватимуть від коронавірусу безпосередньо на кордоні.

На прикордонних переходах в Підкарпатському воєводстві українцям будуть пропонувати однодозову вакцину Johnson & Johnson.

«Це буде як фільтр, що захищає країну від коронавірусу ззовні. Ми щодня фіксуємо кількох заражених людей на наших контрольно-пропускних пунктах біля кордону з Україною. Люди, які приїжджають на роботу до Польщі, також повинні бути щеплені, що посилить наш захист», — розповів керівник медичного центру Medyk в Жешуві Станіслав Мазур.

Він відзначив, що польські роботодавці підтримують таку ініціативу.

«Компанії, які наймають іноземців на будівництві, на сезонних робочих місцях побоюються спалаху коронавірусу, який згодом блокує роботу. Ми чекаємо замовлених доз і відразу після цього розпочнемо щеплення», — додав Мазур.

З перших звітів, отриманих лікарями, які працюють на прикордонних пунктах, українці, які приїжджають до Польщі, хочуть зробити щеплення. У своїй країні у них мало шансів отримати щеплення. В Україні було проведено менше одного мільйона щеплень для 37 мільйонів жителів.

Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що вакцинуватись у Польщі може кожен іноземець: студенти, науковці, люди, які мають дозвіл на роботу, а також подружжя та діти іноземців.

«Ні від кого не вимагають дозволу на постійне проживання для того, аби зробити щеплення. Щеплення в Польщі доступні кожному: застрахованій та незастрахованій особі, громадянину Польщі та іноземцю», — про це раніше зазначив Войцех Андрусевич, речник Міністерства охорони здоров’я.

Міністерство охорони здоров’я опублікувало на своєму веб-сайті посібники щодо щеплень українською та російською мовами:

«Лікар первинної медичної допомоги має право і повинен видати направлення на вакцинацію через заявку: salon.gov.pl. При видачі направлення він/вона замість номера PESEL використовує номер паспорта або закордонний документ, що посвідчує особу».

Довідково

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує використовувати одноразову вакцину проти коронавірусу від компанії Johnson & Johnson у боротьбі з мутаціями COVID-19. Про це у березні заявив голова Стратегічної консультативної групи експертів з імунізації Алехандро Кравіото. 13 березня ВООЗ схвалила вакцину проти коронавірусу від компанії Johnson & Johnson для екстреного застосування.

Результати клінічних випробувань у ​​США, Південній Африці та країнах Латинської Америки показали, що ця вакцина ефективна у протидії коронавірусу для людей віком від 18 років. У цьому дослідженні взяли участь понад 44 тисячі людей: половина з них отримала одноразову дозу вакцини, а інша половина — плацебо. Люди не знали, вводили їм вакцину чи плацебо.

Дослідження показало, що кількість симптоматичних випадків інфікування знизилася вже через 2 тижні. Так, симптоми були у 116 пацієнтів, яким ввели вакцину, а також у 348 пацієнтів, які отримали плацебо. Це означає, що препарат має ефективність у 67 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоТрудова міграція: чи побільшає українських заробітчан у 2022 році
Що треба знати про пенсійне забезпечення заробітчанам Хмельниччини
Термін дії COVID-сертифіката після додаткової дози вакцини продовжуватися не буде
Укрзалізниця призначає 2 додаткових поїзди до Польщі: один із них курсуватиме через Хмельницький
Вакцинація дітей проти COVID-19: що відомо?
Кому ще вакцинація проти COVID-19 є обов’язковою

Читайте у цій рубриціВ Україні станом на 24 січня зафіксовано майже 13 тисяч нових випадків COVID-19 за останню добу
В Україні станом на 23 січня зафіксовано понад 15 тисяч нових випадків COVID-19 за минулу добу
В Україні станом на 22 січня зафіксовано понад 22 тисячі нових випадків COVID-19 за останню добу
Станом на 21 січня в Хмельницькій області виявлено 1034 нових випадки COVID-19
В Україні станом на 21 січня зафіксовано понад 20 тисяч нових випадків COVID-19 за минулу добу
Станом на 20 січня в Хмельницькій області виявлено 768 нових випадків COVID-19