Працівників Нацполіції перевірятимуть на службову відповідність

Голова Національної поліції України Ігор Клименко вимагає від керівників всіх територіальних підрозділів поліції в областях проведення інспекції особових складів. На цьому він наголосив 4 червня під час наради з керівниками всіх територіальних підрозділів поліції в областях.

Ігор Клименко довів до керівників поліції результати координаційної наради керівників правоохоронних органів, яка відбулася сьогодні в Офісі Генерального прокурора України. Зокрема йшлося про незаконні дії працівників, у тому числі у Кагарлицькому відділенні поліції.

— Ми боремося з організованою злочинністю, «злодіями у законі», розкриваємо тисячі правопорушень, скеровуємо провадження до суду, допомагаємо людям. Але результати роботи всього колективу перекреслюють окремі співробітники, як-от поліцейські з Кагарлика, які вчинили незаконні дії. Таким працівникам не місце в поліції, — наголосив Голова Нацполіції.

Відтак Ігор Клименко акцентував, що дотримання дисципліни та законності є неухильним для всіх без винятку працівників, незалежно від звання та посад.

— Вимагаю від кожного керівника: проведіть інспекцію свого особового складу, перевірте кожного працівника. Якщо хтось із начальників залишить на роботі людину зі службовою невідповідністю — буде нести за це персональну відповідальність, — підкреслив глава відомства.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога