У інфекційне відділення Шепетівської ЦРЛ госпіталізовано містянина, який повернувся з-за кордону

Сьогодні, 23 березня, головний лікар Шепетівської центральної районної лікарні Валентина Савчук повідомила про ситуацію із захворюваністю на ГРВІ в місті та районі.

— Протягом останньої доби на стаціонарне лікування в інфекційне відділення Шепетівської ЦРЛ поступив 1 хворий з діагнозом гостре респіраторне захворювання (мешканець міста Шепетівки). Стан хворого задовільний. У зв’язку з епідеміологічним анамнезом (протягом останнього тижня хворий перебував за кордоном в різних країнах) у пацієнта були відібрані зразки крові та відправлені у Хмельницьку міську інфекційну лікарню для проведення швидких тестів на коронавірус. Тести від’ємні (підозра не підтвердилася)! На стаціонарному лікуванні перебуває 21 хворий з діагнозом пневмонія (із них 8 дітей). Росту захворюваності немає, — зазначає Валентина Миколаївна в своєму дописі у фейсбуці.

Також головний лікар каже, що заклад отримав дезінфікуючі засоби для обробки рук медичного персоналу та для обробки поверхонь.

— Сьогодні підготували чергове звернення до керівників міста з проханням додатково виділити 200 тис. грн з резервного фонду міського бюджету для придбання засобів індивідуального захисту медичного персоналу. Ще раз звертаюся до медичних працівників, особливо до завідуючих відділеннями, не розповсюджувати недостовірну інформацію! — написала Валентина Савчук.

Окрім того шепетівчанам нагадують, аби при проявах перших симптомів інфекційного захворювання зверталися до сімейного лікаря. При підвищенні температури тіла більше 38 градусів та погіршенні дихання потрібно викликати бригаду екстреної медичної допомоги.

— Бережіть себе, суворо дотримуйтеся правил карантину! — закликає краян Валентина Савчук.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці