Мешканець Хмельниччини обіцяв іноземцям українських наречених і посвідки на проживання
Прокурори Окружної прокуратури міста Хмельницького повідомили про підозру 62-річному жителю обласного центру за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненої з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).
За даними слідства, чоловік організував схему незаконного отримання іноземцями підстав для перебування на території України.
Він обіцяв допомогу в укладенні фіктивного шлюбу з українками та подальше оформлення документів для отримання посвідок на тимчасове проживання в Україні.
«У червні цього року правоохоронці задокументували факт одержання підозрюваним 4 тис. доларів США за організацію укладення фіктивного шлюбу та оформлення документів, необхідних для подальшого отримання іноземцем законних підстав для перебування на території нашої держави», — повідомила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України під час передачі коштів.
Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Досудове розслідування здійснюється ХРУП ГУНП в Хмельницькій області за оперативного супроводу відділу міграційної поліції ГУНП в Хмельницькій області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Понад 4 млн грн збитків на будівництві мосту в Нетішині: посадовцю міськради та інженеру з технагляду повідомлено про підозру



























Залишити відповідь