Захисники тварин прийшли в Шепетівську міську раду

У п’ятницю, 13 березня, відбулася зустріч міського голови Михайла Полодюка з представниками громадської організації «Добрі серця «Шепетівка». Члени цієї організації займаються допомогою безпритульним тваринам міста Шепетівки.

На зустрічі були присутні заступник начальника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин Людмила Степанець, представники громадської організації Мирослава Гурбан, Марина Куценко та Ірина Александрук.

Під час зустрічі активісти спільно з міським головою обговорили практичні заходи, які потрібно зробити задля регулювання чисельності безпритульних тварин у місті. Окрім цього, представники організації розповіли про те, як вони працюють і з якими проблемами найчастіше зіштовхуються.

Наприкінці зустрічі було домовлено, що члени громадської організації підготують розрахунок необхідних коштів, які потрібні для виконання статутних завдань організації, зокрема, проведення стерилізації безпритульних собак та їх щеплення.

Далі підготовлені пропозиції щодо допомоги ГО «Добрі серця «Шепетівка» будуть винесені на розгляд депутатських комісій та сесію Шепетівської міської ради для виділення коштів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Захисники тварин прийшли в Шепетівську міську раду»

  1. Andriy Palamarchuk коментує:

    Всі все суперово – дороги, тротуари, медицина, робочі місця, соціально не захищені люди, ліфти, під’їзди, дитячі майданчики – все зроблено. Тепер всі гроші потрібно направити на операції собакам, їх реабілітацію, харчування і собачі будки. Так буде гуманно…

  2. Valera Dunayi коментує:

    Лучше бы детям помагали

  3. Гунько Віктор коментує:

    остав надежди вся сюда звертаюшийся


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці