Як злочин Голодомору став можливим

Новий освітній проєкт від Українського інституту національної пам’яті — «Відеоісторія» — вийшов з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору. Це цикл відеолекцій про події історії України в ХХ столітті. Цього разу Інститут підготував відео «Чому Голодомор став можливим».

Автори проєкту у відеосюжеті наводять п’ять основних передумов, що зробили можливим покарання українців голодом — втрата Україною незалежності внаслідок зовнішньої агресії, страх більшовиків перед державницькими прагненнями українців, масштабний опір насильницькій колективізації, комуністична ідеологія і пропаганда ненависті та всеохопний репресивний апарат.

Як зазначають в Українському інституті національної пам’яті, «Відеоісторія» відповідає шкільній програмі та може бути використана під час пояснення нових тем на уроках історії України. Також відео слушно застосовувати в якості ілюстративного і самостійного джерела інформації.

Відеоуроки мають стати поштовхом до обговорення, дискусії, започаткування нових творчих проєктів, сприяти розвитку критичного мислення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці