«Шепетівка Енергоінвест» у переліку боржників, які можуть зірвати опалювальний сезон

«Шепетівка Енергоінвест» у переліку боржників, які можуть зірвати опалювальний сезон

Інформацію про тепловиків, борги яких ставлять під загрозу вчасний старт опалювального сезону, оприлюднив днями департамент з комунікацій НАК «Нафтогаз України». Шепетівський теплопостачальник також потрапив до цього переліку.

На своєму сайті НАК «Нафтогаз України» опублікував перелік виробників тепла, які не виконують вимоги законодавства щодо мінімального рівня розрахунків для отримання газу в межах спецобов’язків (ПСО).

Зокрема, теплопостачальна компанія ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» має загальну заборгованість за газ — 78 711 807 грн. Необхідна сума для відновлення постачання газу — 48 750 476 грн. Серед інших компаній виробників тепла Хмельниччини, що заборгували НАК «Нафтогаз України», — КПТМ Дунаєвецької міської ради, КП Ізяславтепломережа та КП Південно-Західні тепломережі, що у місті Хмельницькому.

«Шепетівка Енергоінвест» у переліку боржників, які можуть зірвати опалювальний сезон

Інформація включає дані щодо рівня заборгованості кожного підприємства та мінімальну суму, сплата якої тепловиробником дозволить йому отримувати газ на умовах ПСО.

У Нафтогазі застерігають, що неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів в опалювальний період, що є абсолютно неприпустимим.

Наразі список включає 133 боржника при загальній кількості тепловиробників (на момент завершення минулого опалювального сезону) — 1316 підприємств.

Довідково

Урядова постанова № 867 передбачає, що обов’язковими умовами постачання газу виробникам тепла є:

підписання договору з Нафтогазом відповідно до законодавства; виконання хоча б однієї з умов нижче: дотримання рівня розрахунків не нижче 90 % (з урахуванням непрофінансованих пільг і субсидій та без урахування штрафних санкцій); або укладення з Нафтогазом та виконання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ у рамках реалізації Закону України від 3 листопада 2016 року № 1730-VIII «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії»; або погодження з Нафтогазом та виконавчим органом місцевої ради графіку погашення заборгованості до 2021 року, його дотримання та сплата поточних платежів.

У всіх інших випадках Нафтогаз не має правових підстав для постачання газу тепловиробникам та підписання з ними актів передачі-приймання газу на пільгових умовах.

Нагадаємо, що 10 вересня у Північно-західному апеляційному господарському суді відбулося засідання щодо скасування рішення Хмельницького господарського з приводу витребування майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» із концесії. Раніше скаргу до суду спрямував концесіонер — ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Колегія суддів постановила залишити її без задоволення.

Як зазначив у розмові міський голова, виграти суд із приводу витребування майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» з концесій це — лише 50 відсотків справи. Найбільше користувачів централізованого теплопостачання цікавить чи своєчасно розпочнеться опалювальний період цьогоріч.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті ««Шепетівка Енергоінвест» у переліку боржників, які можуть зірвати опалювальний сезон»

 1. Інна Горбатюк коментує:

  Кожен рік одне і теж,безвідповідальні…

 2. Lozinskiy Ihor коментує:

  Люди не переживайте, они будут досками нагревать воду в батареях.

 3. Tetyana Yarmolyuk коментує:

  Роки біжать,а змін НУЛЬ!!!

 4. Карслон коментує:

  А вот моя бабушка сказала:
  – Бляди! Сталина на вас нету!…

  Мдя… А не плохо было бы упаковать всех этих энергоинвестовских хозяев (именно их ХОЗЯЕВ!) эдак лет на 25 в Сибирь, без права переписки. Раньше так с ворами и делали. Это сейчас их в депутаты йодо-дефицитные избиратели выбирают…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівці майже 3000 городян купуватимуть газ у «постачальника останньої надії»
У Шепетівці готують системи опалення до початку сезону
У вересні в селах Білогірщини вимикатимуть газопостачання
Приміщення Шепетівської райради взяли на баланс міста
У Шепетівці 80 заявникам відмовили у дозволі на від’єднання квартир від централізованого опалення
З’явилася приємна новина для охочих відключити централізоване опалення у Шепетівці

Читайте у цій рубриціЯкі штами вірусу грипу очікують у сезоні 2021–2022?
ДАБІ офіційно ліквідовано, відзавтра розпочинає роботу новий орган держінспекції архітектури та містобудування
Водіям дозволили дистанційно готуватися до іспиту з ПДР, а права отримувати поштою
У проєкті Держбюджету на 2022 рік передбачені доходи на рівні 1,277 трлн гривень, а витрати — 1,466 трлн гривень
Православна церква України запустила власний мобільний застосунок
Проектування сучасних систем опалення