У Шепетівці за Енергоінвест взялася виконавча служба

На виконання рішення Хмельницького обласного господарського суду та Рівненського апеляційного суду виконавцем Шепетівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби видано постанову про відкриття виконавчого провадження щодо стягнення з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» боргу з неналежного виконання договору концесії в розмірі 312 тисяч 243 гривні 13 копійок.

Про завершення процедури виконання Постанови виконавчої служби Шепетівська міська рада повідомить додатково.

Нагадаємо, що 20 лютого Верховний суд України, як суд останньої інстанції, своїм рішенням підтвердив законність та чинність рішення сесії Шепетівської міської ради № 1 від 6 листопада 2017 року «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна». Навіть по завершенні опалювального періоду товариство так і не розпочало процедури повернення майнового комплексу тепломереж громаді міста.

Більше того, у травні було зруйновано димохідні труби двох котелень тепломережі, що перебуває концесії в ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Згодом, 25 липня 2019 року, ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду відкрито апеляційне провадження за скаргою ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Судове засідання у цій справі призначено на 10 вересня 2019 року, тобто майже за місяць до початку опалювального сезону в місті Шепетівці. Всі ці дії є спробою затягнути початок процедури передачі майна територіальній громаді і вкотре ставлять початок опалювального сезону під загрозу.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «У Шепетівці за Енергоінвест взялася виконавча служба»

  1. Тамара Петрук коментує:

    а віз і нині там. наша пісня гарна нова починаєм іі знову.

  2. Lozinskiy Ihor коментує:

    Да они вообще сума сошли, котельни перевели на дерево, так будет как, отапливают больницу. Там хоть бревна плюс тырса да и этого мало. А они будут нагревать воду обрезками от досок уже понавозили КАМАЗов с 20 а то и более. Да люде ждет суровая зима.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці