За місяць до опалюваль­ного сезону суд розпочне слухання у справі «Шепетівка Енергоінвест»

Цьогоріч 20 лютого Верховний суд України, як суд останньої інстанції, своїм рішенням підтвердив законність та чинність рішення сесії Шепетівської міської ради № 1 від 6 листопада 2017 року «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна».

У зв’язку з тим, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відмовилось передавати майно — цілісний майновий комплекс «Шепетівське підприємство теплових мереж», в добровільному порядку, Шепетівська міська рада звернулася за захистом своїх прав ще в грудні 2018 року до Господарського суду Хмельницької області з позовом про усунення перешкод в користуванні майном. Йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

20 травня Господарський суд Хмельницької області розглянув справу за позовом Шепетівської міської ради до ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» про усунення перешкод в користуванні майном. Судом було прийнято рішення по справі — ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» усунути перешкоди у володінні, користуванні та розпорядженні цілісним майновим комплексом «Шепетівське підприємство теплових мереж», шляхом звільнення цілісного майнового комплексу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Не погоджуючись з ухваленим рішенням, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» звернулося до Північно-західного апеляційного господарського суду з скаргою, в якій просить скасувати рішення про усунення товариством перешкод у володінні, користуванні та розпорядженні цілісним майновим комплексом «Шепетівське підприємство теплових мереж».

В зв’язку з тим, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не надіслало іншим учасникам справи апеляційної скарги та доданих до неї документів, ухвалою від 15 липня 2019 року апеляційну скаргу було залишено без руху, а відтак, процес відкриття апеляційної провадження з вини ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» в черговий раз затягнувся.

25 липня 2019 року ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду відкрито апеляційне провадження за скаргою ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Судове засідання призначено на 10 вересня 2019 року.

Всі ці дії є спробою затягнути початок процедури передачі майна територіальній громаді і ставлять початок нового опалювального сезону під загрозу.

Нагадаємо, що цьогоріч у травні було зруйновано димохідні труби двох котелень у Шепетівці.

Поділитися посиланнямНовини партнерів


1 коментар до статті «За місяць до опалюваль­ного сезону суд розпочне слухання у справі «Шепетівка Енергоінвест»»

  1. Тамара Петрук коментує:

    наша пісня гарна й нова починаєм іі знову.громада не здатна перемогти одного дракона.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці