Через кризову ситуацію шепетівських газівників переводять на 3-денний робочий тиждень

Попри завантаженість працівників ПрАТ «Шепетівкагаз» через обслуговування значної кількості газорозподільних об’єктів в місті та районі, Товариство все таки змушене скоротити робочий тиждень. Причиною цьому стала криза у газорозподільній галузі України, про неї 2 липня йшлося під час брифінгу голови Профспілки працівників газових господарств України Сергія Копанічука.

«У зв’язку з бездіяльністю НКРЕКП у затвердженні нових тарифів на розподіл природного газу для газорозподільних організацій , в якому визначаються заробітна плата працівників організацій, амортизаційні відрахування на ремонт та модернізацію газопроводів і обладнання, виробничо-технічні втрати які підприємства несуть при транспортуванні та розподілу природного газу до споживачів, ПрАТ «Шепетівкагаз» змушено перевести своїх працівників на трьох денний робочий тиждень», — йдеться у повідомленні товариства.

При неодноразовому зверненні Професійної спілки та колективів газорозподільних товариств України, впродовж п’яти років до Президента, Прем’єр-Міністра, НКРЕКП з вимогами вирішення вкрай важливих питань життєдіяльності, вимоги працівників газових господарств досі не виконані.

Існуючий тариф для ПрАТ «Шепетівкагаз» незмінний з 2016 року.

Працюватимуть газівники триденний робочий тиждень, відтак закликають споживачів бути вкрай пильними та вчасно повідомляти про витоки газу за телефоном «104».

Станом на 1 липня на обслуговуванні ПрАТ «Шепетівкагаз» знаходяться:

  • сотні кілометрів газопроводів високого, середнього та низького тиску, серед яких наявні газопроводи які підлягають заміні у зв’язку з аварійним станом (вік даних газопроводів більше 25 років);
  • 20 ГРП та 52 ШРП, які використовуються для пониження з високого (середнього) до низького тиску газу;
  • 30 станцій електрохімічного захисту встановлених для зменшення корозійного впливу на газопровід, що підвищує термін експлуатації металевих газопроводів.

Для безаварійного та стабільного транспортування природного газу до абонентів, необхідно декілька раз на тиждень обслуговувати зазначенні об’єкти.

Нагадаємо, що раніше у «Шепетівкагаз» попередили споживачів міста і району про відключення газопостачання у липні.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці