Тайм-менеджмент у IT — лайфхаки від співробітників InProject HUB

Тайм-менеджмент у IT — лайфхаки від співробітників InProject HUB

Тайм-менеджмент — це спосіб організації робочого часу з метою досягнення максимальної продуктивності. А якщо простіше: як все встигати і не вигорати від перевантаження. Співробітники IT-компанії InProject HUB поділилися перевіреними лайфхаками, які допомагають їм залишатись продуктивними, виконувати усі заплановані справи, ще й встигати відпочити.

Рекомендації від менеджерів InProject HUB

Одразу до справи:

  1. Правило двох хвилин: якщо задачу можна виконати за дві хвилини — зробіть це одразу. Це допомагає не накопичувати дрібні справи, а також тримати себе в тонусі для більш масштабних завдань.
  2. Не відволікайтесь: концентрація тримається 40 хвилин від початку виконання задачі. Якщо увага перемикається — все треба починати спочатку. Пожалійте себе, тримайте фокус до виконання. Вже потім спокійно пийте каву і перевіряйте соцмережі.
  3. Метод Pomodoro: визначте, скільки часу ви можете працювати, не відволікаючись і не втомлюючись. Після — робіть перерву. У кожного індивідуальні показники і це важливо розуміти. У тайм-менеджменті не може бути узагальнень.
  4. Якщо важко підступитися до задачі, просто почніть її робити. Надто довге планування занурює у нескінченний вир обговорення. Це теж забирає енергію, за весь день ви можете не виконати жодної задачі, проте будете втомлені плануванням.

Відгуки працівників InProject HUB про тайм-менеджмент

Ми також зібрали думки співробітників IT-компанії InProject HUB, відгуки містять лайфхаки з тайм-менеджменту:

«Більше не стресую, коли бачу багато задач, адже тепер вмію їх розподіляти, знаю, що люблю мультитаскінг і справляюсь з прокрастинацією» — Олена Тимошенко, копірайтер.

«Моя помилка була у тому, що раніше я не давав собі відпочити. За місяць у компанії ІнПроджект Хаб я навчився розуміти, в який момент треба зробити брейк. Став витривалішим, ще й креативність виросла» — Влад Стороженко, IT-спеціаліст.

«Навіть не здогадувався, що відволікання настільки сильно впливає на мою концентрацію. Тепер вимикаю все навколо, виконую задачу і тільки потім винагороджую себе якимось тіктоком» — Андрій Дзюба, PPC Specialist.

Все це звучить доволі просто, але за великими здобутками завжди стоять невеликі перемоги. Інколи над самим собою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікаво


Особливості розробки мобільних додатків на замовлення
Як Penguin-team допомагає компаніям рости в інтернеті
Арбітраж трафіку: що це таке простими словами і які популярні ніші
Збільшіть ваш онлайн-потенціал: основи пошукової оптимізації для сайтів

Читайте у цій рубриці


Сколько времени занимает остекление балкона
Идеальный выбор для активных женщин: спортивная обувь от Nike
Мясорубки Bosch: надежные помощники на кухне
Солнечные батареи для дома: особенности выбора
FacebookTelegramViberWhatsAppX