Хуліган сплатить 4 тисячі моральної шкоди соціально-незахищеній потерпілій

У рамках проекту «Я маю право», який реалізується фахівцями системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції на території всієї України, працівники Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформують щодо успішної практики.

— До нас звернулась громадянка, яка належить до соціально незахищених верств населення. Під час консультування було встановлено, що клієнтка центру є потерпілою від хуліганських дій іншої особи та кримінальна справа знаходиться на розгляді у суді, — розповіли у Шепетівському центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для представництва та захисту інтересів потерпілої було призначено адвоката, який співпрацює з шепетівським центром. Він, ознайомившись з матеріалами справи та зібравши необхідні докази, для підтвердження моральної шкоди, подав в інтересах клієнтки цивільний позов до суду.

На підтвердження вказаних вимог, адвокат зазначив, що в результаті злочинних дій хулігана, потерпілій були спричинені тілесні ушкодження, що підтверджується висновком експерта та протоколом слідчого експерименту, а також те, що обвинувачений не вживав жодних заходів для відшкодування шкоди, завданої клієнтці.

З огляду на наведенні адвокатом аргументи, суд вирішив позов задовольнити та стягнути з відповідача моральну шкоду у сумі 4 тис. грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога
Безоплатна правова допомога
Безоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога