На деяких дільницях Шепетівки проводять екзит-пол, але відсутні спостерігачі

У Шепетівці, як і по всій території України, 21 квітня, відбувається другий тур виборів Президента. Станом на 15:00 на територіальному виборчому окрузі № 190, центр якого розташований саме у місті Шепетівці, явка становила 43,48 %.

На 3 % більшою активність серед жителів Славутчини, Шепетівщини та Полонщини була в першому турі, 31 березня. Соціологи ж зазначають, що в цілому по Україні явка в другому турі значно нижча, аніж у попередньому.

На 190-му окрузі діє 221 виборча дільниця, орієнтовна кількість виборців становить 145 124 особи.

Також з власних джерел вдалося з’ясувати, що на міських дільницях дуже мало спостерігачів від обох кандидатів. На виборчій дільниці, що розташована у Клубі Залізничників здійснюють екзит-пол. Його результати оголосять після закриття дільниць о 20:00.

Щодо порушень з боку виборців, то Громадянська мережа опора заявляє про випадки відеофіксації процесу голосування та одночасне перебування двох виборців у одній кабінці. Обидва випадки сталися у місті Хмельницькому. Водночас поліція повідомила про те, що житель селища Віньківців сфотографував свій виборчий бюлетень та виклав у Інстаграм.

До завершення голосування залишається менше 4-ох годин.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці