У 2020 році для декого в Шепетівці зменшать ставки єдиного податку

У сесійній залі Шепетівської міської ради 12 квітня відбулося громадське обговорення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території міста». Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Начальник відділу доходів фінансового управління Наталія Мамчур ознайомила присутніх з проектом рішення та доповіла про основні зміни, які пропонуються проектом регуляторного акта в розрізі кожного податку.

В результаті обговорень було вирішено встановити ставку єдиного податку для ІІ групи платників щодо діяльності із забезпечення стравами та напоями (шкільні їдальні) у розмірі 5 % до мінімальної заробітної плати та зменшити розмір земельного податку на землі, що призначені для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування з 3 % до 1 % (нормативно-грошової оцінки), а також розглянути можливість звільнення від сплати податку на нерухомість для учасників АТО (на житлові об’єкти нерухомості).

Після закінчення терміну обговорення проект рішення буде направлено на розгляд профільної депутатської комісії для підготовки відповідного висновку.

Активну участь у дискусії взяли депутати міської ради: Інна Сікора, Галина Веселкова, Дмитро Сорока; фізичні особи-підприємці: Наталія Завістовська, Ігор Якунькін.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці