Взялися за безгосподарський міст у Шепетівці

Міст, який мешканці Шепетівщини називають «Судилківський», не перебуває на будь-чиєму балансі. Споруджували його у радянські роки спільними зусиллями різних підприємств та організацій. Через таке будівництво шляхопровід не отримав необхідних документів. Об’єкт, який нікому фактично не належить, місцева влада не могла належно експлуатувати: проводити необхідні роботи, щоб продовжити термін його використання. Нарешті, у Шепетівці взялися за долю безгосподарського мосту.

11 квітня працівники ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгiна» провели обстеження шляхопроводу на вулиці Судилківській на предмет його подальшої експлуатації. На основі обстеження буде складений акт та паспорт об’єкта. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Це обстеження дасть змогу виконати оцінку технічного стану шляхопроводу та визначити залишковий ресурс, надати рекомендації із його подальшої експлуатації та скласти плани капітального ремонту чи реконструкції споруди.

Після надання акта та паспорта об’єкта працівниками НДІ, буде розроблено проектно-кошторисну документацію на ремонт мосту на вулиці Судилківській.

Нагадаємо, через аварійний стан рух важкогабаритного транспорту на мосту обмежили. Інспектори АКІ спільно з працівниками поліції один раз на тиждень проводили рейди.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Взялися за безгосподарський міст у Шепетівці»

  1. Віктор Д коментує:

    Там вже добрих з півроку стоять блоки, що обмежують рух. А обстежувати почали лише зараз? Полодюк за п’ять з гаком років керування містом соплі так і не навчився жувати швидше.

  2. Віктор Морозов коментує:

    Міст повинен бути на балансі (якщо він експлуатується)!!! В противному разі потрібно порушити кримінальну справу і ЗОБОВ”ЯЗАТИ керівника організації взяти міст на баланс і СЛІДКУВАТИ за його технічним станом. Вбачаю, що такий стан справ – злочинна бездіяльність керівництва міста. Уявіть собі, що на вулиці знаходяться технічно несправні атракціони, на яких постійно катаються діти, оскільки мають доступ до них… Через поломку діти травмувались (чи ще гірше..) Чи повинен хтось відповісти? І хто? В даному випадку винен за експлуатацію моста в невідомо якому стані – мер міста. Персонально!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці