ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» програло апеляцію щодо розірвання концесії

Слухання в Рівненському апеляційному суді апеляції ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» щодо рішення Шепетівської міської ради про розірвання концесійного договору та повернення майна в комунальну власність відбулося сьогодні, 20 грудня.

З боку позивача інтереси в суді представляли генеральний директор підприємства Олександр Пустовойт та його заступник Наталія Потапова.

Від міської ради представляла інтереси Ганна Бабась, начальник юридичного відділу. Також на засіданні були присутні депутати міської ради: Віталій Примак, Валентина Прохорчук, Святослав Кушик, Богдан Одуд, Михайло Верхогляд, Дмитро Пісарцов та міський голова Михайло Полодюк. Повболівати за громаду долучився почесний громадянин Шепетівки Тарас Нагулко.

Для з’ясування обставин справи та встановлення деталей заслухали позивача і відповідача.

Першими озвучили претензії ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Заступник генерального директора підприємства апелювала тим, що з боку міської ради були вчинені дії, які перешкоджали діяльності концесіонерів, перерахувавши їх.

Відповідач від міської ради у своєму виступі зазначила:

— Концесіонер несвоєчасно розпочав опалювальний сезон, зривав пломби. А несанкціоновано відібраний теплопостачальним підприємством газ, в рази збільшив борги перед НАК «Нафтогазом».

Важливий момент: ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» апелював у суді тим, що міська рада, при розірванні договору концесії, мала це рішення чи то погодити, чи то отримати щось у Антимонопольному комітеті.

Суддів цікавило, яким чином все таки ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» мав отримати номінації. Позивач зазначила, що в них були відповідні договори з НАК «Нафтогазом».

Відповідач внесла ремарку щодо того, чому зросла заборгованість за газ у концесіонера. Мова зайшла, що у платіжках споживачам були вказані реквізити рахунків не зі спеціальним режимом використання.

Після з’ясування обставин і встановлення деталей, перейшли до дебатів. ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» просив суд задоволення апеляційної скарги.

Після цього судді вийшли у нарадчу кімнату. Винесеним рішенням не задовольнили апеляційну скаргу.

Що це значитиме для громади Шепетівки пояснили посадовці:

— Суд ухвалив рішення про залишення без змін рішення Господарського суду і відхилення апеляції ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», — пояснила Ганная Бабась. — Постанова набирає чинності негайно з моменту її проголошення. В подальшому будь-яка скарга з боку концесіонерів не зупиняє рішення Апеляційного суду.

— Після фактичного отримання рішення суду на руки, в нас вже створена комісія з прийому-передачі майна, — зазначив міський голова Шепетівки Михайло Полодюк. — Відповідно до цього ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зобов’язано зі свого боку виставити свого представника в цю комісію. І ми маємо почати процедуру прийому-передачі майна. Вони мають право на подальшу касацію, але це не зупиняє дію рішення Апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» програло апеляцію щодо розірвання концесії»

 1. Шок коментує:

  Тепер Верхохляд буде місту тепло постачати! Не так давно виконком затвердив підвищений тариф на теплопостачання ( рішення мотивували тим що він завищений, але в них, окрім як обов’язку затверджувати подане не має ніякий варіантів), отож: коли тариф попустите?
  І ще, це саме той “заслужений громадянин” колишній лікар Нагулко, якому суд заборонив займатись лікарською практикою через непрофесійні дії що призвели до важких наслідків для здоров’я шепетівчанок?

 2. Карслон коментує:

  Нагулко – позор Шепетовки.

  Было дело ещё в 90-е годы, пришла к нему женщина, по болезни. Ну, и рассказывает, что у неё за беда.

  А он ей – А що цэ вы зо мною на російскій мові говорите?

  А она ему – А какая разница, я к врачу пришла.

  А не ей – Ну, вы ж їсте українське сало!

  Короче, пошла эта женщина к другому врачу.

  Вот и судите, о моральном облике этого “врача”. Сглупили, ой сглупили, шепетовские бабы выбрав его в депутаты.

  И гоните его сраным веником, когда он лезет на трибуну. Что частенько бывает на официальных мероприятиях. Не позорьте это мероприятие…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці