Рейдерам, що спробу­вали захопити «Сварог Вест Груп», продовжили запобіжний захід

Спроба захопити головний офіс корпорації «Сварог Вест Груп» відбулася ще 15 жовтня. Тоді невідомі молодики спортивної статури вирішили зайняти приміщення. Втім, їх спроба виявилася невдалою. Відтак, всіх затримали. Пізніше з’ясувалося, що в ході операції затримали 29 чоловік. В підсумку, від­кри­то кри­мі­наль­не про­вад­ження за час­ти­ною 2 стат­ті 206 «Про­ти­дія за­кон­ній гос­по­дарсь­кій ді­яль­нос­ті» Кри­мі­наль­но­го Ко­дек­су Ук­ра­їни.

Вже 13 грудня Шепетівський міськрайонний суд розглянув 27 клопотань про продовження запобіжного заходу у виді домашнього арешту стосовно підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 206 Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба суду.

Враховуючи конкретні обставини кожної справи, слідчі судді ухвалили такі рішення:

  • 8 клопотань задоволено. Продовжено підозрюваним запобіжний захід у виді домашнього арешту, який полягає у забороні залишати місце проживання у нічний час з 21 години до 6 години ранку по 11 січня 2019 року включно;
  • у задоволенні 19 клопотань — відмовлено. Застосовано до підозрюваних запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Строк дії ухвали діє до 15 січня 2019 року.

Розгляд ще двох клопотань було відкладено на 14 грудня 2018 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці