Який запобіжний захід оберуть для затриманих під час спроби рейдерського захоплення корпорації «Сварог Вест Груп»?

Спроба захоплення центрального офісу корпорації «Сварог Вест Груп» в Шепетівці Хмельницької області відбулася 15 жовтня, під час якої було затримано 29 причетних осіб та відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 206 «Протидія законній господарській діяльності» Кримінального Кодексу України.

З огляду на те, що затримання відбулось в порядку статті 208 Кримінального Процесуального Кодексу України, причетних до спроби захоплення осіб затримали на 72 години та кожному вручили письмове повідомлення про підозру. Наразі мають розглядатися клопотання про обрання запобіжного заходу затриманим за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення.

При вирішенні питання про обрання запобіжного заходу враховуються всі ризики, зокрема, спроби переховуватися від органів досудового розслідування чи спроби продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується особа. А також оцінюються в сукупності всі обставини, зокрема, наявність повідомлення особі про підозру у вчиненні іншого кримінального правопорушення та розмір майнової шкоди, у завданні якої підозрюється, обвинувачується особа, або розмір доходу, в отриманні якого внаслідок вчинення кримінального правопорушення підозрюється, обвинувачується особа, а також вагомість наявних доказів, якими обґрунтовуються відповідні обставини.

«Корпорація «Сварог Вест Груп», у свою чергу, звертається до органів судової влади звернути особливу увагу на цей випадок, який є кричущим для всієї агроспільноти. Компанія вірить в компетентність, прозорість та об’єктивність судів, що розглядатимуть клопотання про обрання запобіжних заходів для «рейдерів»-правопорушників та переконана, що у цій справі жоден із «стражів закону» не прийме поверхневого чи поспішного рішення. В межах боротьби із рейдерством держава зобов’язана допомагати та підтримувати потерпілу сторону, а судовий процес має сприяти завданнями кримінального провадження — захисту особи та суспільства від кримінальних правопорушень, охороні їх прав, свобод та законних інтересів, а також забезпеченню швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Який запобіжний захід оберуть для затриманих під час спроби рейдерського захоплення корпорації «Сварог Вест Груп»?»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    А комбайни случайно горели? Странное совпадение,не правда ли?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога