Шепетівці «Нафтогаз» запропонував 3 варіанти, але поки що гріємося за планом «В»

Шепетівці «Нафтогаз» запропонував 3 варіанти, але поки що гріємося за планом «В»

В останній день робочого тижня ПрАТ «Шепетівкагаз» нагадало мешканцям міста Шепетівки та Шепетівського району, що станом на 23 листопада проблему щодо сталого проходження опалювального сезону 2018/2019 року у місті Шепетівці не вирішено. Тобто номінацій немає, 30 листопада все наближається.

«Учора, 22 листопада, завдяки голові Хмельницької ОДА Вадиму Лозовому, площину вирішення сталого перебігу опалювального сезону в Шепетівці було перенесено у владні кабінети ПАТ НАК «Нафтогаз України», — йдеться у повідомленні ПрАТ «Шепетівкагаз» на сторінці у Фейсбуці.

О 17:00 Шепетівський міський голова Михайло Полодюк, голова правління ПрАТ «Шепетівкагаз» Володимир Турінський, керівник ТОВ «Шепетіка Енергоінвест» Олександр Пустовойт у Києві зустрілися з першим заступником голови правління ПАТ НАК «Нафтогаз України» Сергієм Переломою.

«Перший заступник голови правління ПАТ НАК «Нафтогаз України» запропонував декілька варіантів вирішення проблеми сталого проходження опалювального сезону 2018/2019 рр. у місті Шепетівці. Перший це — погашення заборгованості ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед ПАТ НАК «Нафтогаз України» на рівні 20 млн грн для входження у графік по договору реструктуризації заборгованості, укладений 2016 року. Другий — отримання банківської гарантії перед ПАТ НАК «Нафтогаз України» на суму 34 млн грн. Однак за відсутності коштів у ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», найшвидшим та найконструктивнішим, на думку більшості учасників зустрічі, буде варіант повернення майнового комплексу, переданого для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у концесію, назад у комунальну власність міста Шепетівки. За таких умов перший заступник голови правління ПАТ НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома пообіцяв працювати цілодобово та вже до кінця листопада 2018 року укласти договори на постачання природного газу та підтвердити номінацію обсягів природного газу для комунального підприємства, яке буде здійснювати теплопостачання у місті Шепетівці», — далі у повідомленні «Шепетівкагазу».

Про прийняте рішення директор та співвласник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт пообіцяв повідомити до завершення робочого дня 23-го листопада.

«У разі неприйняття будь-якого із вищезазначених рішень щодо вирішення питання сталого проходження опалювального сезону 2018/2019 рр. у місті Шепетівці ПрАТ «Шепетівкагаз» змушене буде здійснити всі заходи, передбачені чинним законодавством щодо механічного від’єднання несанкціонованого споживача — ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» від газорозподільчої мережі вже цієї суботи 24 листопада», — попередив «Шепетівкагаз».

До завершення робочого дня залишилися лічені хвилини, то ж ми зателефонували до генерального директора ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександра Пустовойта, аби почути інформацію про рішення з перших вуст:

— Гроші, про які говорилося, вчора та сьогодні перерахували — вони пішли відразу на НАК «Нафтогаз». Мова йде про 3 млн грн та за пільги й субсидії — 1,2 млн грн. На сьогоднішній день ми виходимо на 80 % рівня оплати за газ. В грудні—січні будемо мати ліміти на газ. Я вважаю, що критичної ситуації на сьогодні в Шепетівці нема.

Стосовно запропонованого учасниками зустрічі в НАК «Нафтогазі» варіанту передачі майна Олександр Степанович також додав кілька слів:

— 20 грудня цього року призначено розгляд справи у апеляційному суді щодо розірвання договору концесії. Буде рішення суду, яке відразу вступає в законну силу, тоді його будемо виконувати. Я рухаюся в правовому полі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Шепетівці «Нафтогаз» запропонував 3 варіанти, але поки що гріємося за планом «В»»

  1. Ігор Юрков коментує:

    Скоріше це план ,,Ж,,


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДП «Шепетівкагаз» не закупило газ для населення, тепер люди змушені платити 11,59 грн за куб
Двоє блогерів Хмельниччини після візиту до податкової зареєстрували свою підприємницьку діяльність
У суді двоє полончан довели, що не мають для банку сплачувати кредит батька
У Шепетівці в липні припинять газопостачання
Уряд скасував спецрахунки для підприємств теплопостачання
На нараді у Президента України Володимира Зеленського досягнуто домовленості про забезпечення природним газом підприємств теплопостачання

Читайте у цій рубриціІз липня в Україні землю можна продавати-купувати
В Україні медзаклади переходять на електронні лікарняні листи
ДП «Шепетівкагаз» не закупило газ для населення, тепер люди змушені платити 11,59 грн за куб
Відсьогодні дозволено не вести паперові трудові книжки
У Шепетівському сервісному центрі МВС вдосконалили реєстрацію транспортних засобів
Минулого місяця українці витратили на покупку нових авто 0 млн