Поговорили та розійшлися: відключення від газу Шепетівщини ніхто не відміняв

Анонсована зустріч на п’ятницю, 9 листопада, на якій мали зібратися — голова Хмельницької ОДА, очільники району, керівники правоохоронних структур — відбулася, але з високопосадовців прибув лише народний депутат України Роман Мацола. Саме він і розпочав пояснювати шепетівчанам про шляхи вирішення проблеми з теплопостачання в межах своєї компетенції. Містян зібралося лише кілька десятків, хоча ситуація вже з наступного тижня набуває загрозливого значення не лише абонентам ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», але й для користувачів газопостачання міста та району. Адже ПрАТ «Шепетівкагаз» попередив про зниження тиску газу в мережі з 13 листопада.

— Є лише два варіанти вирішення проблеми. Перший — компанія розрахується. Бо судові варіанти — це дуже довго, — резюмував Роман Мацола.

— Але цього не буде, — зазначили містяни.

— Значить єдиний вихід — громадська думка, або совість Пустовойта, — додав Роман Миколайович.

Адже більшість судових рішень міською радою програні. Інша їх частина у підвішеному стані — на розгляді.

І лише теоретично ще можна сподіватися на правоохоронців. Втім, ні один із варіантів мешканців Шепетівки не зігріє. Адже попри те, що очільник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» обіцяв розпочати опалювальний сезон вчасно та надавати послуги в повному обсязі, цього таки не сталося.

— Вони сьогодні транслюють у всіх засобах масової інформації, що в них є договір на постачання природного газу в листопаді. Хочу вам пояснити наступне: договір вони підписали, але з умовою, — зазначила юрист ПрАТ «Шепетівкагаз» Мирслава Гурбан. — НАК «Нафтогаз» поставив таку умову для «Енргоінвеста», як і для всіх теплопостачальних і будь-яких споживачів… Постачання газу за цим договором здійснюється виключно за умови дотримання вимог. «Енергоінвест» має забезпечити 90 % оплату своїх боргів, або укласти договір реструктуризації. Ні одна з цих вимог — не виконана.

Відповідно, ліміти газу на опалювальний період відсутні.

Відтак, терпіння у людей таки лопнуло. І вони вирішили, що все ж потрібно вдаватися до радикальних дій. Дехто з мешканців підтримував ідею перекрити газ усім, аби населення стало більш активне у відстоюванні свого права на тепло. Інші пропонували перекрити залізницю та зупинити потяги міжнародного значення, аби на проблеми міста звернули увагу посадовці країни.

Найбільш прийнятний варіант — добровільна передача майна місту, — запропонував депутат Михайло Верхогляд:

— В понеділок треба зібратися, піти до Пустовойта, взяти його за білі рученьки і за ніженьки.

— Якщо це допоможе, — давай, — погодилася активістка Олександра Фрідріх.

— Хто побачить Пустовойта в місті, — дзвоніть, де він є, беремо його під руки й підписуємо, — додав Михайло Верхогляд.

Однак, попри такі гучні заяви люди розійшлися ні з чим. І поки що їм доводиться сподіватися на диво, аби газ не перекрили усім.

У вівторок запланована нарада в очільника Хмельницької обласної державної адміністрації. Однак, чи встигнуть посадовці хоч би щось вирішити, аби не створити в районі газовий колапс?

Поділитися посиланням17 коментарів до статті «Поговорили та розійшлися: відключення від газу Шепетівщини ніхто не відміняв»

 1. Lyubov Rabchuk коментує:

  Идиотизм!!!

 2. Ура наконец без газа страна анархія

 3. Віктор коментує:

  Шепетівчан заставили приймати участь в спектаклі. Їь чітко визначили роль глядачів. І вони на цю роль мовчки погодились. Мовчки спостерігають… і все… і чекають…просять… І немає серед них особи, яка б змінила сценарій вистави… та і глядачі бажають залишатись глядачами…

 4. Голый Вася коментує:

  Пустовойт – пан (у него есть деньги), а вы бесправные батраки у багатеев. Так и должно быть. Всё правильно. Такова суть капитализма.

  Меня удивляет другое – а где эти протестующие студентики, прибандуренная интеллигенция, бомжи замотанные в флаги, и бандиты жгущие покрышки? Ведь нэньку Украину обижают. Пора на Майдан! А их нет…

  Ах им не проплатили. Я извиняюсь…

 5. Голый Вася коментує:

  Кстати, по моим данным, шепетовское панство эвакуирует своих детей из Шепетовки. Ждут погромов. Да, будет на что посмотреть в духе Петлюры, Махна, и молодого Адольфа в 33-м году.

  Купил пиво, чипсы. Сижу, жду зрелищ…

 6. Elena Trukhachova коментує:

  Нужно перекрыть железную дорогу, что запоют тогда?

 7. Марія Грищенко коментує:

  Докерувалися

 8. Голый Вася коментує:

  Кстати, света тоже не будет. Потому что без газа все врубят кипятильники, электрочайники, и электрокамины. А городская электросистема не рассчитана на такую нагрузку. И автоматика вырубит электричество, чтобы не сгорели подстанции, и т. п.

  И в потёмках начнутся грабежи, разбивание витрин, и другие радости для ночных уродов.

  А в это время, Пустовойт развесит яйца на турецком пляже, и будет хлопать какую-нибудь девку по попке.

  А вы тут, кричите “цэ пэремога” хоть до усеру…

 9. Голый Вася коментує:

  Но, это всё ерунда!
  Вот погода сейчас хорошая. Как раз можно в Шепетовке гей-парад провести. А впереди пустить нашего мэра на санках запряженных бродячими собаками.

  И всё так весёленько, с огоньком. Перед погромами как раз самое оно. Как последний штрих в картине шепетовского дурдома…

 10. Наша песня хороша..начинай сначала…Мера и Мацолу нафиг из должностиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці