«Шепетівка Енергоінвест» активно готує тепломержі до опалювального сезону

Адміністрація ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» 12 вересня провела круглий стіл, на якому обговорювали з мешканцями Шепетівки підготовку будинків до опалювального сезону, оплату споживачів за послуги теплопостачання, а також необхідності введення оплати за опалення місць загального користування.

На зустріч прийшли користувачі централізованого теплопостачання переважного пенсійного віку. Найбільше їх цікавили питання, пов’язані з субсидіями, пільгами, а також, чи розпочнеться опалювальний сезон.

Керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт запевнив шепетівчан, що у місті розпочнеться опалювальний сезон вчасно, як і всі попередні роки до того. Підприємству вдасться уникникнути минулорічної ситуації, коли люди в багатоквартирних будинках потерпали від холоду в жовтні–листопаді.

— Протягом літа ми проводили ремонтні роботи тепломереж, замінили котли, — додав Олександр Степанович. — Працівники жодного дня не залишалися без роботи.

Звичайно, проведення профілактичних робіт тепловиками важлива складова діяльності підприємства, але без лімітів на газ всі дії «Енергоінвесту» не зігріють оселі шепетівчан. Керівник підприємства пообіцяв, що вже у вересні вони отримують необхідні договори від НАК «Нафтогаз» з прогнозованими щомісячними лімітами газу. І від здоров’я генерального директора товариства залежить, чи місто 100 %-во отримає номінації від «Нафтогазу».

— Якщо я буду живий-здоровий, тоді так, — додав Олександр Пустовойт.

Нині підприємство починає наповнення системи централізованого теплопостачання водою, готуючись до початку опалювального сезону з 15 жовтня.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Шепетівці обговорювали на колегії у Хмельницькій ОДА.

Детальніше у відео:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті ««Шепетівка Енергоінвест» активно готує тепломержі до опалювального сезону»

  1. Тамара Петрук коментує:

    Так егергоінвесту газпром не дає є ліміт на газ із за боргів в млн грв.
    А тепломережею користуються не тільки пенсіонери. Просто вони прийшли послухати бо ще наївні вірять не знамо в що.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці