Від безробітного до власника бізнесу: як жителька Шепетівщини започаткувала власну справу

Зовсім нещодавно Тетяна Дронь, мешканка Шепетівщини, відкрила цех по переробці молока, виробництва масла й сиру. Вона пройшла шлях від безробітної до успішного підприємця, започаткувавши власну справу. В цьому їй допомогли в Шепетівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центу зайнятості. Побачити виробництво на власні очі змогли учасники прес-туру «Спів­пра­ця об­ласної служ­би зай­ня­тос­ті із під­при­єм­ця­ми Хмель­нич­чи­ни».

Однак, ідея зайнятися саме молочним бізнесом виникла теж не випадково. Тетяна закінчила технікум молочної промисловості. 15 років свого життя працювала у цьому цеху технологом. Відтак, праця для неї не нова.

Міні-цех має свою лабораторію, де спеціалісти, використовуючи аналізатор молока, перевіряють всю сировину на якість.

— Тут проводять аналізи, де відбирають середні проби зразків молока, — розповідає пані Тетяна. — Також визначають вміст жиру, кислотність, густину, наявність соди та антибіотиків.

Щодня до молочного цеху привозять молоко від корів із ближніх сіл Шепетівського району — Городища, Травлина, Серединець та Плесни.

Приймають молоко централізовано. Оскільки це продукт, що швидко псується, на етапі транспортування необхідний жорсткий контроль.

— Підприємство має власний транспорт, протягом двох годин приймальники молока доставляють його до місця призначення, — пояснює підприємиця.

В цілому, щодня підприємство приймає 1,5 тонни молока. Не додаючи жодних домішок, консервантів, барвників чи підсилювачів смаку, з нього виготовляють 4 види твердих сирів: «Російський», «Голландський брусковий» 45 % жирності, «Голландський» 50 % жирності та «Мармуровий». Загалом, в день виходить 150 кілограмів сирної продукції.

Опісля невеликими партіями реалізовують сири в Рівному, Києві, Новограді-Волинському та Шепетівці. Це дає можливість подавати виключно найсвіжіші страви з молочних продуктів.

Наразі на виробництві працює 10 осіб. П’ятеро з них працевлаштувалися із центру зайнятості.

Отож, пані Тетяна вже й сама стала роботодавцем. Їй відшкодовано єдиний соціальний внесок на новостворені робочі місця.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Від безробітного до власника бізнесу: як жителька Шепетівщини започаткувала власну справу»

  1. Дуже смачний сир, особливо сподобався голандський. І ковбасний теж, але шкода що не випускаєте на даний час.

  2. Анна Шарова коментує:

    Успеха и любви к потребителю.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці