На Шепетівщині дефіцит кадрів робітничих спеціальностей

Сьогодні, 29 серпня, відбувся прес-тур «Співпраця обласної служби зайнятості із підприємцями Хмельниччини». В ході туру учасники та представники ЗМІ відвідали два успішні підприємства Шепетівки: ТОВ «Т-Стиль» та цех із переробки молока, директором якого є ФОП Тетяна Дронь.

Основною метою заходу стала популяризація світу робітничих професій.

Відтак, першим пунктом огляду стало молокопереробне підприємство Тетяни Дронь, яка пройшла шлях від безробітної до успішного підприємця, започаткувавши власну справу. В цьому їй допомогли в Шепетівській міськрайонній філії Хмельницького ОЦЗ.

Також в рамках туру учасники змогли побувати на швейному виробництві ТОВ «Т-Стиль», начальником якого є Вікторія Потапська. Дане підприємство активно та плідно працює з надійними партнерами (як приклад, гуртовий постачальник ґудзиків https://grandfurnitura.com/pugovicy, — Авт.), а віднедавна розпочало співпрацю зі службою зайнятості та й допомагає працевлаштуватися безробітним. Окрім того, на базі підприємства працюють і внутрішньо переміщені особи.

Однак, навіть це не рятує товариство від дефіциту кадрів.

— ТОВ «Т-Стиль» готове працевлаштувати приблизно від 50 до 100 швачок, — пояснює Олександр Ребекевша, директор Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ.

Аби покращити ситуацію із кадрами, на замовлення підприємства організовують професійне навчання потенційних працівників. Також цьогоріч на базі Шепетівського професійного ліцею введуть спеціальність швачки.

Отож, таким чином організатори туру хочуть популяризувати роботу на місцях та показати мешканцям району, що знайти роботу можна й у рідних краях. І зовсім не обов’язково виїжджати в пошуках кращої долі за кордон.

— Навіть у Шепетівці можна отримувати заробітну плату в 10 тисяч гривень. Звісно, це важка праця, але так люди залишаються вдома з сім’єю, — резюмував Олександр Феодосійович.

Учасники зустрічі зазначили, що співпраця між роботодавцями та центром зайнятості надзвичайно корисна й дає змогу працевлаштувати місцевих безробітних на робітничі спеціальності.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці