Лише 87 шепетівчан від’єдналися від централізованого опалення

Сьогодні, 12 липня, в приміщенні офісу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відбулася нарада за участі керівництва тепломережі, начальника житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради та представників монтажних організацій.

Відтак, обговорювали процес переходу на індивідуальне опалення в Шепетівці.

Що стосується приватного сектору, то там вже давно використовуються різні типи індивідуального опалення. Вже довгий час заслуженою популярністю користується такий давній винахід людства, як піч. Це зручно та чудово опалює навіть великий будинок і при цьому — з мінімальними витратами палива. Адже, в більшості випадків достатньо використовувати лише дрова. Ключовою частиною будь-якої печі є чавунне пічне литво, яке є важливою складовою надійності всієї конструкції та елементом декору. І саме ці елементи конструкції пропонує офіційний представник SVT Україна на своєму сайті: www.svt-ukraine.com.ua

— Наразі на руки видано 1223 технічних умови. Коли побачили та почули, що треба ще й газову подачу за свої гроші перероблювати, газову трубу проводити по будинку (ззовні) — а це енна сума коштів (і виливається в значно більші суми, ніж попередні розрахунки), то все призупинилося, — резюмував Олександр Пустовойт.

Приблизно 500 користувачів вже виготовили проектну документацію. Знялися із абонентського обліку лише 87 містян. Загальна кількість абонентів, які користуються централізованим опаленням, складає близько 6 тисяч.

Технічні умови будуть дійсні 2 роки, а технічний проект — 5 років. Але радять звернути увагу на те, що відключення відбувається лише в міжопалювальний період — з 1-го травня до 1-го вересня кожного року.

— Адже ми маємо забезпечити теплопостачанням тих споживачів, які залишаються на системі централізованого опалення, — пояснив Олександр Пустовойт.

Отож, своєрідною метою наради стало узгодження всіх цих моментів із монтажними організаціями. Під час зустрічі обговорили питання добросовісного виконання ними робіт, аби в опалювальний період не виникло проблем.

Керівники тепломережі запевнили, що від’єднання від централізованого опалення не відбудеться навіть за умови, якщо в будинку залишиться лише 2–3 особи, які ним користуватимуться. Адже цього тепломережа не в праві зробити згідно чинного законодавства.

Відкритим поки що лишається питання від’єднання від централізованого опалення мешканців вулиць Длужневського та Залізничної, де проживають малозабезпечені сім’ї та соціально незахищені верстви населення. Утримання цих вулиць є збитковими для «Енергоінвесту». Відтак, підприємство має намір звернутися із відповідним листом до міської ради. Про це йшлося під час візиту очільника Хмельницької ОДА.

Також підіймали питання оплати за спожиту теплову енергію у місцях загального користування, де такі присутні. Таких будинків у місті 160. Втім, поки що нема розробленого механізму та не встановлено суму, яку потрібно буде сплатити користувачам як індивідуального, так і централізованого опалення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога