У Шепетівському районі роботодавці скаржаться на плинність кадрів

Виїзне спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбуловся 25 червня у приміщенні Грицівської селищної ради Шепетівського району. Про це повідомила Шепетівська РДА.

Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Грицівської об’єднаної територіальної громади, які здійснюють діяльність у галузях торгівлі, лісопильного та сільського господарства.

В роботі комісії взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського відділення Славутської ОДПі, управління соцзахисту населення та Грицівської селищної ради.

— Виїзна робоча група з легалізації тіньової зайнятості обстежила об’єкти господарювання, які розташовані на території сіл В. Шкарівка, Онишківці та смт Гриців, — зазначила Ліліана Танасієнко, заступник голови адміністрації Шепетівської РДА. — За результатами обстежень наймані працівники офіційно працевлаштовані. Заробітна плата найманих осіб у фізичних осіб-підприємців по смт Гриців у середньому становить 3758 гривень.

Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності. На даний час основною проблемою керівників та фізичних-осіб підприємців є значна плинність кадрів: велика кількість кваліфікованих працівників звільняються і виїжджають на роботу за межи країни, так як рівень заробітної плати на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців значно нижче ніж за кордоном.

За результатами спільного засідання членами тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а запрошених керівників та підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівському районі роботодавці скаржаться на плинність кадрів»

  1. В коментує:

    Гм, а я думав що вони скаржаться на копійчані розміри зарплат у Грицеві, наслідком чого і є шалена плинність кадрів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці