На Шепетівщині Захисник, який повернувся з полону, зняв фото з «Алеї Надії»
19 місяців полону… 19 місяців очікувань, маминих молитов і надій батьків та близьких, які справдились. 9 квітня 2026 року, до рідного селища Грицева, що в Шепетівському районі, до батьківської домівки, з російського полону повернувся наш земляк — Сергій Зінченко.

Сергій потрапив до ворожого полону у серпні 2024…
«Наш Захисник — символ стійкості й мужності. Його історія це історія нескоренного духу українського воїна. Він не зламався. Він витримав випробовування, щоб знову ступити на рідну землю, дихнути вільним повітрям і повернутися додому», — розповіли у Грицівській селищній раді.

Зустріти Сергія та привітати із поверненням до дому на центральну площу нашого селища прийшли його родина, представники влади, священник Василь Павлюк, близькі, друзі, знайомі, односельці та представник ГО «Рух надії» Марина Хом’як.
… Коровай — як символ вдячності, достатку та віри в краще майбутнє від усієї громади вручили Сергію, який своїм прикладом довів, що навіть у темнішу ніч — Україна не втрачає свого світла.

Священник Василь Павлюк, який підтримує наших захисників духовно та молитовно зміцнює їхній дух — благословив Сергія.
«Ініціатори «Алеї Надії» Оксана Лагунець та Аліна Шидій запросили нашого Захисника до банерів, де він власноруч зняв свій портрет. Історія Сергія переконує, що Надія, Віра і підтримка рідних та громади дають силу нашим воїнам повертатися додому. Ми чекаємо, ми віримо, що кожна молитва буде почута. Хай Господь дарує мир і спокій усім, хто зараз на передовій. Нехай кожен воїн, обов’язково повернеться додому», — резюмували у громаді під час зустрічі.

Разом до Перемоги!
Слава Україні!



























Залишити відповідь