На Шепетівщині цьогоріч пожежі завдали збитки майже на півтора мільйона

Про це 12 квітня говорили рятувальники під час звіту про виконану роботу за перший квартал.

Про результати здійснення цивільного нагляду контролю у сфері пожежно-техногенної безпеки цивільного захисту за перший квартал доповідав головний інспектор Шепетівського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту Вадим Григоренко.

— З початку 2018 року в місті Шепетівці та районі виникло 27 пожеж. Сума прямих збитків становить 1 млн 234 тис 500 грн. Пошкоджено 22 будівлі та 3 одиниці автотранспортної техніки, виявлено на пожежі тіло 1 загиблого. Також одну людину знайдено мертвою на водоймах. По підводному та підльодному вилову риби проведено 192 патрулювання.

Окрім того, говорили й на тему протипожежної безпеки.

— Керівникам відомств із масовим перебуванням людей направлено інформацію на протипожежну тематику щодо обладнання всіх об’єктів автоматичними сигналізаціями та іншими спецзасобами, — розповів Вадим Григоренко.

Про стан оперативної діяльності доповідав Віктор Дворак, начальник 21-ї державної пожежно-рятувальної частини.

— За 3 місяці надзвичайних ситуацій по місту та району не виникало. Здійснено 75 виїздів за сигналом «Тривога» на різні виклики. На пожежі врятовано 1 людину, будівель та споруд 19, автотранспортної техніки — 3.

Загалом, під час заходу обговорювали підсумки роботи від рятувальника і до керівника підрозділу.

— Порушуються різні питання — починаючи від дисципліни і до виконання поставлених завдань — виїзд на пожежну і тому подібне. Також вивчається досвід інших районів, аби в майбутньому чітко виконувати завдання, поставлені державою та Урядом, — підсумував Віктор Федоровський, на­чаль­ник Ше­пе­тівсь­­ко­го район­но­го сек­то­ру ГУ ДСНС Ук­ра­їни у Хмель­­ниць­кій об­лас­ті.

Детальніше у відеосюжеті

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога