На Шепетівщині перевірятимуть пожежну безпеку

Про перевірку пожежної безпеки на підприємствах та різноманітних об’єктах з масовим скупченням людей на Шепетівщині, говорили під час підведення підсумків діяльності за перший квартал 2018 року.

Аналізуючи надзвичайну ситуацію, що сталася в сусідній державі, під час якої загинуло багато людей, рятувальники проводять ряд заходів, аби трагічні події не повторилися в Україні.

Отож, наразі всі свої зусилля вони спрямовують на відпрацювання тактико-спеціальних навчань.

— В області проводяться навчання на об’єктах із масовим перебуванням людей та на хімічно- й потенційно-небезпечних об’єктах із нічним перебуванням, — розповів Андрій Дідур, заступник начальника оперативно-координаційного центру (з питань оперативного реагування) Головного управління, підполковник служби цивільного захисту.

Такі навчання та перевірки мають відбуватися і в районах. Першочергово перевірятимуть освітні, медичні, розважальні заклади та місця з масовим скупченням людей.

— На таких об’єктах ми маємо проводити оперативно-тактичне вивчення й тактико-спеціальні навчання, щоб перевірити злагодженість дій та реагування персоналу, який знаходиться на цих об’єктах, — говорить Андрій Дідук. — Оскільки в багатьох випадках ні працівники, ні адміністрація не знають елементарних правил пожежної безпеки.

Крім того, персонал навчатимуть співпрацювати з рятувальниками.

Наразі вже розроблено графік, за яким перевірятимуть заклади. В цьому кварталі заплановано понад понад 75 перевірок.

Нагадаємо, громадським закладам Шепетівки слід бути готовими до перевірок на пожежну безпеку.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці