Керівник Шепетівського водоканалу оцінив роботу працівників більш як на відмінно

Головне завдання Шепетівського міського водоканалу — безперебійна подача води вчасно, в повному обсязі та відповідної якості.

— На сьогодні наше комунальне підприємство вийшло повністю на три показника вчасно: якісно та безперебійно, — впевнено охарактеризував роботу комунального підприємства Віталій Биков напередодні професійного свята.

За останні роки діяльність водоканалу покращилася завдяки кадровому оновленню і надходженню техніки. Одним з головних досягнень можна сміливо назвати цілодобове водопостачання.

— Працівники постійно здійснюють моніторинг якості води, зокрема, проводять її аналізи. На офіційному сайті підприємства публікуємо висновки лабораторій Рівного, Хмельницького та Нетішина. Здаємо воду на аналіз рівня радіації. У Шепетівці вода відмінної якості, коли хтось не бажає пити з крана, то може набирати її з трьох станцій доочистки, — продовжив Віталій Биков.

Директор комунального підприємства оцінює роботу своїх підлеглих на 15 балів з 10:

— Живемо в такий час, коли багато кваліфікованих спеціалістів їдуть за кордон в пошуках високооплачуваної роботи. За такі гроші, які платять в нашій країні, люди не хочуть працювати. На нашому підприємстві кадри працюють на чистому ентузіазмі. Звісно, всі вони бажають кращого у майбутньому. Тому користуючись нагодою, я вітаю всіх працівників комунального господарства Шепетівки. Бажаю всім міцного здоров’я, миру в родинах, добробуту й поваги за їхню працю!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Керівник Шепетівського водоканалу оцінив роботу працівників більш як на відмінно»

  1. Lyudmila Kirilyuk коментує:

    😊 так… і про підняття цін теж не забувають 😊

  2. Оле­на коментує:

    Згодна з директором водоканалу!Дійсно працюють гарно,не дивлячись на те,що старе обладнання,50% лише професіоналів.Проте молодці! Шайнозі слід брати приклад!Биков хоча й не має стільки досвіду,проте спритніше та розумніше,як менеджер ,ніж Шайнога)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці