У Шепетівці відзначили кращих комунальників

Напередодні Дня працівників житлово-комунальної сфери у Шепетівці урочисто відзначили кращих працівників міських підприємств.

— Сьогодні на урочистостях зібралися заради тих людей, які забезпечують життєдіяльність міста, — зазначив міський голова Михайло Полодюк. — Дехто порівнює роботу комунальних служб із чистотою повітря, яке ми вдихаємо. Якщо комунальникам вчасно все вдається зробити, то в містян немає нарікань на місцеву владу. Коли виникають заминки, відразу всі це помічають та здіймають галас, відразу звертають увагу не лише на комунальні служби, а на все місцеве самоврядування, в тому числі, на міського голову та його заступників. У переддень професійного свята від імені виконавчого комітету хочу подякувати працівниками житлово-комунальної сфери та побажати всім міцного здоров’я та успіхів.

До речі, урочистості почалися з виступу комунального муніципального оркестру.

— Отож, наявність такого оркестру означає, що ми можемо не лише підтримувати життєдіяльність міста, але й вітати з нагоди свят. При потребі комунальники допоможуть Будинку культури, іншим установам та будинкам, щоб забезпечити нормальними побутовими умовами.

Від імені виконавчого комітету Шепетівської міської ради нагороджено кращих працівників усіх комунальних підприємств різних форм власності.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці