У Шепетівці відзначили кращих комунальників

Напередодні Дня працівників житлово-комунальної сфери у Шепетівці урочисто відзначили кращих працівників міських підприємств.

— Сьогодні на урочистостях зібралися заради тих людей, які забезпечують життєдіяльність міста, — зазначив міський голова Михайло Полодюк. — Дехто порівнює роботу комунальних служб із чистотою повітря, яке ми вдихаємо. Якщо комунальникам вчасно все вдається зробити, то в містян немає нарікань на місцеву владу. Коли виникають заминки, відразу всі це помічають та здіймають галас, відразу звертають увагу не лише на комунальні служби, а на все місцеве самоврядування, в тому числі, на міського голову та його заступників. У переддень професійного свята від імені виконавчого комітету хочу подякувати працівниками житлово-комунальної сфери та побажати всім міцного здоров’я та успіхів.

До речі, урочистості почалися з виступу комунального муніципального оркестру.

— Отож, наявність такого оркестру означає, що ми можемо не лише підтримувати життєдіяльність міста, але й вітати з нагоди свят. При потребі комунальники допоможуть Будинку культури, іншим установам та будинкам, щоб забезпечити нормальними побутовими умовами.

Від імені виконавчого комітету Шепетівської міської ради нагороджено кращих працівників усіх комунальних підприємств різних форм власності.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці