На Хмельниччині свині знову хворіють на чуму

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області від 13 лютого 2018 року в приватному секторі с. Почапинці виявлено загибель свині. За результатами досліджень Хмельницької регіональної державної лабораторної ветеринарної медицини у патматеріалі виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней.

В неблагополучному пункті оголошено карантин та проводяться заходи по ліквідації даного захворювання.

Крім вказаного випадку, з початку 2018 року в Україні зареєстровано 20 випадків АЧС. Тільки в цьому місяці зареєстровано 14 випадків даного захворювання в 11-ти областях нашої держави.

Шепетівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, враховуючи минулорічні спалахи хвороби, вимагає від усіх власників свиногосподарств суворо дотримуватись рекомендацій санепідемічних служб.

Жителів району просимо не купувати свинини на стихійних ринках, або в місцях несанкціонованої торгівлі. Купувати м’ясо слід лише на ринках та в спеціалізованих магазинах, де воно пройшло ветеринарно-санітарну експертизу та засвідчується відповідним документом.

У разі захворювання та загибелі свиней просимо негайно звертатись до спеціалістів державної служби ветеринарної медицини району за телефонами: 4-14-22, 5-15-62; 3-11-72; 3-42-67; 2-42-12

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Хмельниччині свині знову хворіють на чуму»

  1. Надія Тарасюк коментує:

    Навіщо викладати такі фото в мережу?! Цілком достатньо було б словесної інформації!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці