Несамовиті орли з Шепетівки стали призерами всеукраїнської патріотичної гри

Несамовиті орли з Шепетівки стали призерами всеукраїнської патріотичної гри

Днями завершився Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-2019: Самарська Січ». Шепетівська команда НВК № 3 «Несамовиті орли», яка представляла Хмельницьку область, стала призером на цьому етапі.

Фінальні змагання відбувалися на території Дитячого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпровʼя», що на Дніпропетровщині. Учасники гри «Джура-2019» — 27 роїв із усіх куточків України. Склад шепетівського рою «Несамовиті орли»: Андрій Шамрай — ройовий, Назар Мугиль, Володимир Панчук, Вікторія Шуляк, Дмитро Дударчук, Андрій Сурду, Поліна Голосієнко та Віталій Дронь. Керівник шепетівської команди — Сергій Багнюк, вчитель історії та предмета «Захист Вітчизни», тренер-виховник — Володимир Самойлюк, вчитель фізичного виховання, виховник-методист ОЦТКУМ Олександра Пукас.

— Цьогоріч до традиційних видів змагань та конкурсів додали ще три нових: «Пластун» (з орієнтування та цілевказання), змагання «Саперна підготовка», козацька забава «Фізична підготовка». До того ж, заліковий вид програми ускладнили змаганнями з «Надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого» — «Рятівник». В тому числі, з зони обстрілу, який складався з трьох турів: теоретичного, практичного та швидкісного, — розповів Сергій Багнюк, керівник команди НВК № 3.

Програма гри складалася з 8 залікових та 4 обов’язкових видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування: інтелектуальна гра-вікторина «Відун», таборування (бівак), конкурс строю та маршової пісні «Впоряд», конкурс «Пластун» (орієнтування і цілевказання), змагання «Смуга перешкод», змагання «Стрільба» (з пневматичної зброї), змагання «Саперна підготовка», надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник» (в т.ч. із зони обстрілу), «Ватра» — представлення роїв (візитівка рою), козацька забава «Фізична підготовка», тактична гра на місцевості з елементами топографії та орієнтування «Теренова гра», вивчення матеріальної частини автоматичної зброї (розбирання та складання АК-74) та інші.

У перервах між змаганнями та конкурсами проводилися тематичні виховні та пізнавальні бесіди, козацькі забави, майстер-класи, збірки та вишколи роїв. Учасники мали нагоду відвідати військову частину та військовий полігон, ознайомилися з роботою підрозділів МНС, Національної поліції. Організатори влаштували екскурсії у місті Дніпрі — музей АТО, історично-краєзнавчий музей історії ім. Д. І. Яворницького. Вельми цікавою для юних Джур стала екскурсія на острів Хортицю — історичну пам’ятку доби козацтва історично-меморіальний комплекс «Запорізька Січ».

Під час проведення гри рої були об’єднані у чоти та сотні — по 3–4 рої у кожній. За кожною чотою був закріплений виховник, основними завданнями яких було сприяти учасникам в їхньому самовихованні, особистому та груповому зростанні, допомозі в самоорганізації та самоврядуванні. За визнанням керівників та заступників керівників роїв виховники стали їхніми вагомими помічниками.

Як і в попередні роки в таборі обирали похідного отамана, осавула і писаря. Щодоби визначали чергових роїв та хорунжих.

Всі змагання та конкурси були командні. Але у змаганнях «Стрільба», козацькій забаві «Фізична підготовка» та у конкурсі «Вивчення матеріальної частини автоматичної зброї (розбирання та складання АК-74)» визначалися особисті результати.

— Найкращий особистий результат у «Стрільбі з АК-74» зафіксували у Назара Мугиля, його нагородили грамотою. У козацькій забаві «Фізична підготовка» наша команда показала найкращий результат і стала переможницею цього конкурсу. Вперше проводився вид змагань «Саперна підготовка». Рої отримували завдання виявити на визначеній ділянці місцевості ворожі міни. Найкраще з цим завданням впорався знову наш рій, який знайшов 10 мін з 10-ти, отримавши в цьому конкурсі кубок за І місце, — зазначив керівник команди «Несамовиті орли».

Несамовиті орли з Шепетівки стали призерами всеукраїнської патріотичної гри

Після таборування відбулося урочисте закриття гри — марш вулицями міста Дніпра. Біля пам’ятника Тараса Шевченка, що у центральному парку, переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручили кубки, грамоти і медалі.

— Команда «Несамовиті орли» Шепетівського НВК № 3, висловлює щиру подяку у фінансовій та моральній підтримці Департаменту освіти Хмельницької області, особлива подяка Наталії Колесник, директору ОЦТКУМ, та методисту Олександрі Пукас, — сказав Сергій Багнюк.

Редакція «День за днем» вітає команду «Несамовиті орли» з гідним виступом на Всеукраїнському етапі військово-патріотичної гри, зичимо вам нових перемог.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Несамовиті орли з Шепетівки стали призерами всеукраїнської патріотичної гри»

 1. Невдовзі і ці патріотичні ігри-змагання заборонить наш ясноликий(((

  • Світлана коментує:

   Молодці, так тримати,нових перемог!!!

 2. 👍👍👍

 3. Галина Марченко коментує:

  Марина, ви пишите всяку непотріб. А ви дітки молодці і надалі займайтеся. Це все було і буде.

 4. Віталій Сурду коментує:

  Красунчики так тримати.нехай усі ваші починання, завершуються тільки перемогою.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівські борці завершили рік перемогами
Шепетівські учні здобули гідний результат у військово-патріотичних змаганнях
Учні шепетівського ліцею посіли призові місця в обласному конкурсі з інформатики
На Хмельниччині застерігають: хто косить від служби в армії — відповість перед законом
«Несамовиті орли» з Ше­петівки показали гідний результат у військово-патріотичній грі
Шепетівські «Несамовиті орли» представляли Хмельниччину в грі «Джура-2019: Самарська Січ»

Читайте у цій рубриціВступ у 2021 році: деталі, дати та нові умови, які чекають на абітурієнтів
Чи потрібна 5-річкам школа?
Якою буде зарплата освітян у 2021-му році
Осередок ХОМА з Шепе­тів­щини посів друге місце в обласному конкурсі
На період посиленого карантину в січні школи можуть оголосити канікули