Рій «Несамовиті орли» здобув першість Хмельниччини

Рій «Несамовиті орли» здобув першість Хмельниччини

Нещодавно, 15–19 червня, в селищі Вовковинці, що на Хмельниччині, відбувся обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Основною метою гри є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Участь у змаганнях «Джура-2019» взяли 20 роїв із 6 районів, 8 ОТГ та 6 міст області. Шепетівку представляла команда-рій «Несамовиті орли» (Шепетівського навчально-виховного комплексу № 3), до складу якої ввійшли: Андрій Шамрай— ройовий, Назар Мугиль, Володимир Панчук, Катерина Конончук, Вікторія Шуляк, Дмитро Дударчук, Андрій Сурду, Анастасія Ходаковська, Поліна Голосієнко. Керівник команди Сергій Багнюк — вчитель історії та предмета «Захист Вітчизни», виховник Володимир Самойлюк — вчитель фізичного виховання.

Рій «Несамовиті орли» здобув першість Хмельниччини

У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники та їхні ройові продемонстрували свої знання, вміння та практичні навички у таких конкурсах: «Впоряд» (конкурс строю і пісні), «Бівак» (таборування), «Стрільба» з пневматичної гвинтівки, «Ватра» (представлення рою), «Смуга перешкод», «Теренова гра», «Відун» (історичний конкурс).

У цьому році до традиційних видів змагань та конкурсів Гри були добавлені нові: конкурс «Пластун» (з орієнтування та цілевказання), змагання «Саперна підготовка», козацька забава «Фізична підготовка». Ускладнився заліковий вид програми — змагання з «Надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник» (в т. ч. із зони обстрілу)», який складався з трьох турів: теоретичного, практичного та швидкісного.

Команди продемонстрували свої знання і вміння із стройової підготовки та виконання маршових патріотичних пісень козацької тематики, змагалися у подоланні перешкод різними способами; удосконалювали навички стрільби та надавали першу медичну допомогу при пораненнях різного типу.

Змагання між командами були напруженими, але цікавими та змістовними. І кожен із учасників мріяв про перемогу.

За умовами військово-прикладні змагання «Смуга перешкод» учасники гри мали долати такі етапи: прохід лабіринтом, по паркану, пролаз по зруйнованих драбині та містку, у пролом стінки, наступальне метання гранати, долання перешкоди по купинах, мотузках з перилами тощо. Швидко і з найменшими штрафами «Смугу перешкод» подолали і виборов перше місце рій «Несамовиті орли».

У змаганнях з «Надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник» (в т. ч. із зони обстрілу)» до теоретичних та практичних завдань був добавлений швидкісний етап з надання домедичної допомоги пораненому під час обстрілу. У цих змаганнях найкращі навички показали «Несамовиті орли».

«Теренова гра» традиційно є одним з найулюбленішим видом змагань. За жеребкуванням рої діляться на 2 сотні — «синіх» і «малинових». Основні завдання для кожної сотні такі: облаштувати табір в лісі, встановити прапор відповідного кольору (синій або малиновий), визначити серед гравців своєї сотні розвідників, захисників та тих, хто буде у засідці, знайти по карті табір «противника» і спробувати захопити їх прапор. Цього року перемогу святкували «сині». В цих змаганнях найкращі навички показав рій «Несамовиті орли», Андрій Шамрай здобувши прапор противника та разом з командою захопили їхній штаб.

За підсумками суддівської колегії гри «Сокіл» («Джура») переможцями ІІ етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») став рій «Несамовиті орли», які вже з 3 по 14 липня будуть представляти Шепетівку та Хмельницьку область на III Всеукраїнському етапі Гри, яка відбудеться в місті Дніпрі.

Також у конкурсі творчо-мистецького представлення рою «Ватра» команда «Несамовиті орли» здобула ІІ місце, конкурсі «Стрільба» — ІІ місце, а Андрій Шамрай здобув особистий третій результат.

— Висловлює свою щиру подяку у фінансовій та моральній підтримці міській владі, особисто міському голові Михайлу Полодюку, відділу у справах сім’ї молоді та спорту, управлінню освіти і науки, директору Шепетівського навчально-виховного комплексу № 3 Лілії Бабак, заступнику директора з виховної роботи Наталії Конончук, вчителям Альоні Андрощук, Інні Котовській, приватному підприємцю В. І. Прокопчуку, — дякує команда «Несамовиті орли» Шепетівського НВК № 3.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «Рій «Несамовиті орли» здобув першість Хмельниччини»

 1. Ваш кор ;) коментує:

  Ко­ман­да-рій «Не­са­мо­ви­ті ор­ли» великі молодці, то є незаперечний факт.
  І СПРАВЖНЯ інформація анітрохи не применшить їх заслуг, тому варто звернутись до ОФІЦІЙНОЇ інформація, яка говорить про те, що:
  1.Переможцями стала команда «Характерники» з Старосинявської ОТГ
  2.Друге місце у загальному заліку у рою «Шахівські сердюки» з м. Старокостянтинова
  3.Третє почесне вибороли “Орли”, і це анітрохи їх не принижує, навпаки – бути у такій “трійці” призерів надзвичайно приємно і почесно.
  4.Для перевірки даної інфи пропоную ознайомитись : https://otstkum.km.ua/zavershivsya-oblasnij-etap-vseukra%D1%97nsko%D1%97-gri-sokil-dzhura-2019/
  Щиро бажаємо нашим шепетівчанам подальших успіхів.

  • День за днем коментує:

   Згідно з умовами проведення обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) (пункт 9.7) один з роїв, який матиме більшу кількість кращих результатів у рейтинговому протоколі обласного етапу гри “Джура”, відповідно до рішення СК та ТС, буде делегований для участі у ІІІ Всеукраїнському етапі гри. Крім того, підсумки обласного етапу гри “Джура” підводяться у кожному виді змагань та конкурсів окремо. Загальний підсумок змагань не підводиться. Також є наказ директора обласного департаменту освіти, у якому чітко визначено Склад учасників рою від Хмельницької області, що братимуть участь у ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Джура 2019: Самарська Січ — всі учасники з команди «Несамовиті орли».

 2. Лідія Антонюк коментує:

  Вітаю!Бажаю нових перемог!

 3. Віктор коментує:

  1-Староконстянтинов;2-Стара Синява;3-Шепетівка.Старконь,за спортивним принципом повинен бути в Дніпрі!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСтаном на 21 червня в Хмельницькій області виявлено 5 нових випадків COVID-19
Станом на 19 червня в Хмельницькій області виявлено 32 нових випадки COVID-19
Станом на 18 червня в Хмельницькій області виявлено 35 нових випадків COVID-19
У Шепетівку з’їхалися найкращі джури Хмельниччини
Станом на 15 червня в Хмельницькій області виявлено 60 нових випадків COVID-19
Станом на 13 червня в Хмельницькій області виявлено 32 нових випадки COVID-19

Читайте у цій рубриціСкільки учнів має бути у класах: норма закону про наповнюваність дітей у школах
У Шепетівку з’їхалися найкращі джури Хмельниччини
Шепетівська школа виграла грант у розмірі 15000 грн
В області «Несамовиті орли» з Шепетівки здобули 6 медалей та кубок патріотичної гри
Міносвіти не дасть безпідставно скоротити спецшколи для дітей з особливими освітніми потребами
Ізяславські випускники складали ЗНО з математики