Діти Шепетівщини перемогли в «Україні — країні талантів»

У неділю, 4 березня, в місті Хмельницькому відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Україна — країна талантів». Участь у фестивалі взяли й представники Судилківської ОТГ — вихованці Судилківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів.

Фестиваль-конкурс цьогоріч проходив вперше. Організаторами виступила Молодіжна громадська організація «Молодіжний центр «Дім» із Кам’янця-Подільського. Учасниками конкурсу стали діти з різних куточків України.

— В номінації «Образотворче мистецтво та декоративно-прикладне мистецтво» були представлені близько 30 робіт в двох вікових категоріях — 7–10 років та 10–14 років, — розповіла Надія Сніховська, вчитель образотворчого мистецтва Судилківської ЗОШ. — Серед вокалістів змагалися близько 100 осіб.

В номінації «Образотворче мистецтво та декоративно-прикладне мистецтво» у віковій категорії 11–14 років перемогу здобули Ольга Сніховська та Ірина Поліщук. Призерами фестивалю стали також Крістіна Андрощук, яка посіла друге місце, та Альона Крижановська, яка виборола третє місце. Призерів нагородили дипломами та медалями.

Своїм яскравим виступом порадували журі тріо «Терція», які змагалися у номінації «Авторська пісня». Колектив виконав композицію «Батьківська молитва», яку написала музичний керівник — Ольга Лукащук. В підсумку, дівчата вибороли кубок фестивалю, посівши перше місце. Також їх нагородили дипломами та медалями.

Учасниками фестивалю також стали вокалісти Ангеліна Гончарова та Анастасія Трохимчук, які змагалися в номінації «Естрадний спів».

— Ми дуже пишаємося нашими вихованцями, — розповіла Тетяна Регула, директор Судилківської ЗОШ. — Такі перемоги розвивають наполегливість та стимулюють дітей до нових досягнень.

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці