Міський голова Шепетівки повідомив, коли звітуватиме перед громадою

Міський голова Шепетівки повідомив, коли звітуватиме перед громадою

Наразі, 23 грудня, у Шепетівській міській раді триває чергова XX сесія, на яку зареєструвалися 28 депутатів. На розгляд винесено понад 60 проєктів рішень.

На початку пленарного засідання міський голова Віталій Бузиль дав відповідь на письмове звернення, яке надійшло від ГО «Громадської ініціативи дій». У ньому вимагають звіт очільника громади. У листі також зазначається, що Громадською організацією «ГІД» зроблено опитування та проведено широке обговорення з мешканцями Шепетівки тем, на які виборці бажають почути відповіді під час звітування.

Питання поділили на блоки:

  • питання, на які громада просить прозвітувати міського голову;
  • запитання у мережі Фейсбук;
  • запитання, які зібрали волонтери;
  • питання від ГО «ГІД» після опрацювання звернень, аналазу діяльності Шепетівської міської ради та моніторигну інформаційного поля.

Загалом, ГО зібрала аж 65 питань до міського голови.

— У січні, після завершення бюджетного року, я прозвітую перед громадою про роботу міського голови, виконавчого комітету та, вцілому, депутатського корпусу, — сказав Віталій Бузиль.

Нагадаємо, що вторік 19 лис­то­па­да роз­по­ча­ла свою ро­бо­ту пер­ша се­сія Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ОТГ вось­мо­го скли­кан­ня. Під час цього засідання голова міської ТВК оголосив результати виборів і, відповідно, Віталія Бузиля новобраним очільником громади. Фактично з цього дня пішов відлік 8-го скликання. За рік і місяць міський голова не прозвітував, як того вимагає Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні». Втім, у березні Віталій Бузиль розповів про свої перші 100 кроків на посаді [«День за днем» № 9 від 03.03.2021]. Також перші підсумки тоді підбили і заступники міського голови. У серпні міський голова Шепетівки Віталій Бузиль розповідав про перелік реалізованих кроків, які його команді вдалося зробити з моменту об’єднання сільських територій із міською громадою.

Цьогоріч наприкінці серпня під час сесії депутати не прийняли звіт одного із заступників міського голови, а інший незадовго до пленарного засідання взагалі звільнився. Згодом, 1 жовтня, відбулися чергові кадрові зміни — за власним бажанням звільнився заступник міського голови Ігор Ялоха.

Довідково

Відповідно частин 6 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним — перед відповідною радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади — також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.

Сільський, селищний, міський голова щорічно звітує відповідно сільській, селищній, міській раді про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами відповідної ради».

Вже у 7 частині статті 42-ї йдеться, що міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоПісля відвідування аква­парку в Хмельницькому до лікарні звернулися 16 дітей 
Комунальники визначали, як покращити послуги для шепетівчан
Тисячу за вакцинацію відзавтра можна використати у комунальному закладі Шепетівки
В Ізяславі городяни масово використовують каналізацію в якості сміттєпроводу
У Шепетівській ТГ із бюджету виділять 2 мільйони гривень на обрізку дерев
У Шепетівську багатопрофільну лікарню доставили кисневу станцію

Читайте у цій рубриціЯк називали дітей у Нетішинській ТГ
Ветеранка війни зі Славути через суд захищала право на приватизацію власного житла
В Ізяславі створили службу, яка прихистить жертв домашнього насильства
Ландшафтний парк «Мальованка» у Шепетівському районі під пильною увагою прокуратури
Через пориви вітру в Шепетівці пошкоджено дах гімназії
Три об’єкти в Шепетівському районі повторно продаватимуть на аукціоні