У Шепетівці під час сесії не прийняли звіт одного із заступників міського голови

У Шепетівці під час сесії не прийняли звіт одного із заступників міського голови

Сьогодні, 26 серпня, під час сесії Шепетівської міської ради депутати заслуховували звіти заступників міського голови. Із чотирьох виступали лише троє. Адже заступник Артур Мовсісян 20 серпня написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Серед тих, хто звітував, — Віталій Янушевський. Він — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Питань до нього у депутатів виникло чимало.

У Шепетівці під час сесії не прийняли звіт одного із заступників міського голови

На запитання записався депутат Володимир Костюк. Відтак, хотів почути, чим же конкретно займається заступник, адже, судячи зі звіту, виконує не лише власну роботу, а займається різнопрофільними питаннями.

— Я розумію, що ваші питання підготовлені в силу політичних процесів, аби я не мав коректної відповіді, аби загнати мене в якийсь куток. Але я буду намагатися відповідати максимально чітко, — розпочав Віталій Янушевський.

Міський голова Віталій Бузиль, в свою чергу, закликав дотримуватися регламенту.

— Ніяких медалей я собі чіпляти не збираюся, дійсно, вся робота, яка проводиться на сільських територіях, є командною. Тому в певній виконаній роботі є і моя заслуга, — зазначив Віталій Віталійович.

Натомість, міський голова зазначив, що у звіті не можна відобразити абсолютно всю виконану роботу. Адже багато питань — поточні, деякі вимагають негайного вирішення.

Отож, використати своє право на запитання взявся Володимир Костюк. Його цікавило, чому ж, до прикладу, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради займається питаннями ЖКГ, якими має опікуватися Ігор Ялоха, або ж освітніми питаннями, які належать до компетенції Галини Безкоровайної, чи виконує роботу, яку повинен виконувати фінвідділ, відділ культури, освіти, військовий комісаріат тощо:

— Чому ці функції дублюються? У вас що, не різні посадові обов’язки? Читаючи ваш звіт, у мене склалося враження, що ви займаєтеся виключно дублюванням всіх посадових обов’язків решти заступників та відділів. Як ви можете це пояснити?

Міський голова зазначив:

— У нас не діляться посади: оце — моє, а це — твоє. Сьогодні є питання сільських населених пунктів, якими, в першу чергу, опікується Віталій Віталійович. І, звичайно, їх він вирішує спільно з Ігорем Станіславовичем.

У Шепетівці під час сесії не прийняли звіт одного із заступників міського голови

Однак, Володимир Костюк наполягав на відповіді. Відтак, зазначив, що при обранні заступників не всі депутати погоджувалися на таку їх чисельність. Однак, все ж затвердили чотири заступники, оскільки на доцільності цієї кількості наполягав міський голова.

Віталій Янушевський взявся пояснювати. Зокрема, зазначив:

— Я відповідаю за сільські території. Оскільки сільська територія увійшла до складу міської, не займатися проблемами села неможливо. Мої функції, можливо, дублюються… Однак, без координації між відділами, службами та управліннями усього міськвиконкому роботу виконати просто неможливо.

У Шепетівці під час сесії не прийняли звіт одного із заступників міського голови

Натомість, депутат Володимир Костюк зауважив, що варто оцінювати людей, яких обрали керувати містом, виключно за виконання обов’язків. Відмітив, що міський голова більш компетентний у справах профільних заступників, оскільки може надати відповідь на будь-яке питання.

Кілька слів стосовно звіту вирішив сказати і депутат Олег Довгань:

— На мою думку, якщо в звітах заступників є якісь перетинання у діяльності, це говорить про командну роботу. Як може бути заступник по сільській місцевості недотичним до освітніх питань чи проблем ЖКГ і тому подібне?

У Шепетівці під час сесії не прийняли звіт одного із заступників міського голови

Міський голова же, в свою чергу, вкотре закликав відкинути політичні амбіції та працювати на благо громади.

В підсумку «за» звіт проголосували лишень 13 депутатів із 32 присутніх у сесійній залі. «Не голосували» 3-є обранців, «проти» — 1. Решта — «утрималися».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівській міській ТГ відбувся День села
В Ізяславі взялися за збереження культурної спадщини Сангушків
У Шепетівці тимчасово зупинено прийом заяв на будівельні паспорти
У Шепетівці вшанували захисників України
У Шепетівці зайшла мова про переповнені перші класи

Читайте у цій рубриціНевідомі пошкодили майно Шепетівської багатопрофільної лікарні
На Білогірщині сільська рада незаконно передала в оренду 16 гектарів землі
У Нетішині опалювальний сезон вже розпочато
На Ізяславщині жінка обкрадала Хмельницькобленерго
На Ізяславщині візьмуться за червоних лисиць
Дитину, яку незаконно утримував у себе батько, суд зобов’язав передати матері