У Шепетівці відбулася перша сесія міської ОТГ восьмого скликання

Сьогодні, 19 листопада, розпочала свою роботу перша сесія Шепетівської міської ОТГ восьмого скликання. Серед депутатів є ті, хто отримав мандат довіри вперше, але є й досвідчені, які працювали на благо громади вже кілька скликань поспіль.

Першу сесію новообраної міської ради розпочав виконуючий обов’язки голови Шепетівської міської територіальної виборчої комісії Сергій Месь. Він озвучив результати місцевих виборів та зазначив, що Віталій Бузиль набрав найбільшу кількість голосів на посаду голови міської ОТГ — 2268, що складає 23,27 %.

Опісля оголошення результатів виборів Віталій Бузиль склав присягу міського голови та отримав посвідчення і значок.

У свою чергу, подякував за висловлену довіру та закликав депутатів до єднання задля спільної роботи на користь громади:

— Переконаний, що у нас налагодиться тісна співпраця в інтересах шепетівської громади, а робота буде позитивно оцінена містянами.

Далі присягу склав новообраний депутатський корпус. Зачитати її текст запросили депутата міської ради 8-го скликання Володимира Сасюка.

Після цього в урочистій обстановці кожен із депутатів теж отримав відповідне посвідчення та значок.

Відтак, новообраний міський голова Віталій Володимирович привітав обранців, які представлятимуть інтереси громади у Шепетівській міській раді та зазначив:

— Я сподіваюся, що політика залишиться поза стінами цієї сесійної зали. Ми відкинемо політичні амбіції та інтереси і будемо працювати на розвиток Шепетівки та всіх населених пунктів, які входять до складу Шепетівської міської ОТГ… Реалізувати більше, ніж планую, — ось моя основна задача на посаді Шепетівського міського голови.

Оскільки до шепетівської громади тепер входять ще три села, — Плесна, Пліщин та Жилинці, — очільник міста зазначив, що вони мають бути максимально інтегрованими до міської інфраструктури із доступом до всіх послуг, зокрема, в плані транспортного забезпечення. Також Віталій Володимирович наголосив, що доходи сіл мають залишатися на місцях у повному обсязі.

В ході виступу новобраний голова додав, що вже береться за інспектування та аудит стану справ за ключовими напрямками:

— Для цього прошу за дві доби підготувати та надати звіт про роботу комунальних підприємств міста за 2020 рік. Очікую підготовки пропозицій про нагальні потреби медичних закладів у боротьбі з коронавірусною хворобою. Планую проаналізувати звіт про стан виконання міського бюджету за 2020 рік та основні видатки з нього в поточному році. Очікуватиму бачення реальної ситуації від керівництва Управління освіти Шепетівської міської ради щодо збору в закладах освіти, так званої, батьківської плати.

Також свої звіти про ефективність роботи та пропозиції щодо її покращення мають надати керівники відділів Виконавчого комітету. На їх основі будуть прийматися рішення про подальшу структуру Виконавчого комітету.

Підсумовуючи сказане, Віталій Бузиль зазначив, що його двері завжди відкриті і він готовий до співпраці та діалогу:

— Шепетівська громада не просто обрала міського голову, ми розпочинаємо кардинально новий вектор руху та розвитку нашого міста.

Наступна сесія Шепетіської міської ОТГ буде скликана протягом 14 днів після закриття першої сесії.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівці відбулася перша сесія міської ОТГ восьмого скликання»

  1. В коментує:

    Є пропозиція скоротити Управління освіти як радянський рудимент


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці