Судилківська ОТГ виділила кошти на перевезення пільговиків у грудні

На грудневій сесії депутати Судилківської сільської ради Шепетівського району вирішили перерахувати за проїзд пільгових категорії громадян у громадському транспорті понад 20 тисяч гривень. Для цього сільській раді доведеться підписати угоду про співпрацю з Шепетівською міською радою. Адже у Судилків здійснюють рейси автобуси міських маршрутів.

Хоча перевізник вимагав розрахуватися повністю за 2017 рік та виділити з бюджету ОТГ майже 270 тис. гривень.

— Протягом року наше підприємство перевозило всіх пільговиків із Судилкова, — зазначив директор АТП Руслан Савчук. — Ця сума прорахована спеціалістами управління соцзахисту. Міська рада компенсує проїзд в межах своїх пільговиків. За тих, хто мешкає у районі, мають відшкодовувати витрати органи місцевого самоврядування.

Депутат Микола Дорощук зауважив, що така сума несправедлива.

— Ми вже перерахували у районну адміністрацію 300 тис. гривень за проїзд пільговиків у приміських маршрутах. Та ще 270 тис. гривень за судилківчан? Це вже забагато платити селам. У Шепетівці проживає понад 40 тис. людей, вони за пільговиків платять два мільйони. Скільки тих людей живе в нашому ОТГ?

Нагадаємо, що вторік 21 село утворило Судилківську ОТГ.

Перевізник пообіцяв, що припинить перевозити пільговиків у Судилків, якщо депутати не віддадуть йому гроші.

Депутати, враховуючи, що рік закінчується і обмеженні у фінансах, вирішили віддати понад 20 тисяч гривень за пільгові перевезення у грудні. В наступному році пообіцяли: вивчити ситуацію, щоб точно знати, скільки пільговиків користується безкоштовним проїздом у громадському транспорті.

Також депутати проголосували за рішення надати Шепетівській ЦРЛ 10 тис. гривень на придбання бінокулярного мікроскопу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Судилківська ОТГ виділила кошти на перевезення пільговиків у грудні»

 1. Sashok Sashok коментує:

  І як буде вестись облік?

  • День за днем коментує:

   Щодо цієї суми за грудень — мабуть ніяк. Але на цій сесії вирішили до наступної вивчити питання і на наступний рік запропонувати відповідну суму. Також прозвучали цікаві ідеї щодо обліку (не тільки в Судилкові а й у місті). Слідкуйте за нашими публікаціями, обов’язково будемо інформувати наших читачів про ситуацію навколо пасажирських перевезень.

  • Sashok Sashok коментує:

   День за днем Нічого з того доброго не вийде! Одні зловживатимуть, інші ніколи не їздитимуть……Потім перевірки перевізників і т.д…..


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці