Чи придбає Шепетівська міська рада «Лайк ТВ»

Чи придбає Шепетівська міська рада «Лайк ТВ»

Сьогодні, 29 липня, відбулася 12-а сесія Шепетівської міської ради 8-го скликання. Левова частка питань, які розглянули, — земельні.

Окрім того, розглянули питання про надання згоди на придбання часток в статутному капіталі ТОВ ТРК «Лайк ТВ». Свою частку — 59 %, номінальна вартість якої становить 592 950 гривень, — продає ТОВ «ПРОМО СТУДІЯ ФРЕШ». Частку, яка становить 30 %, — номінальна вартість — 301 500 гривень, продає Гончар Микола Єгорович.

Відтак, Шепетівська міська рада, яка володіє часткою в розмірі 5 % (розмір внеску до статутного фонду — 50 250 грн), має першочергове право на придбання.

Решту (а це — 6 %) має ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ШЕПЕТІВКАГАЗ». Розмір внеску до статутного фонду — 60 300 грн.

— Питання про викуп було б доречне, якби в нас були вільні кошти, — зазначив депутат Володимир Костюк, який записався на виступ. — На скільки мені відомо, в даного товариства є певні проблеми, зокрема, в отриманні ліцензій, а також фінансові зобов’язання, а це — близько мільйона. У випадку придбання корпоративних прав міська рада повинна взяти на себе й всі борги товариства. Окрім того, ми повинні думати й про перспективу розвитку. Мільйони гривень знадобиться на модернізацію обладнання, аби підприємство могло створювати конкуренцію на ринку, також немалі кошти варто витратити на поновлення ліцензій. Тому моя пропозиція — не підтримувати даний проєкт рішення, оскільки місто має більш нагальні проблеми.

Чи придбає Шепетівська міська рада «Лайк ТВ»

Міський голова Віталій Бузиль, у свою чергу, зазначив, що такий ресурс для міської ради був би зовсім непоганий. Але погодився із думкою Володимира Костюка, що на сьогоднішній день є багато питань і з обладнанням, і з отриманням ліцензій на мовлення, цифрове телебачення. До того ж, у випадку придбання такого ЗМІ, воно повинно функціонувати самостійно та приносити прибуток, а не бути дотаційним.

Чи придбає Шепетівська міська рада «Лайк ТВ»

Відтак, лише частина депутатів підтримали рішення про підписання договору купівлі-продажу. «За» проголосували 8 народних обранців.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Чи придбає Шепетівська міська рада «Лайк ТВ»»

  1. В коментує:

    Щоб діяло нормальне місцеве ТБ, на ньому мають працювати люди, які народилися у Шепетівці і добре її знають. Знань лише журналістики замало. Інакше таке ТБ рано чи пізно занепаде.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧоловік продав автівку своєму батьку, але суд визнав договір купівлі-продажу недійсним
У Шепетівській міській ТГ відбувся День села
В Ізяславі взялися за збереження культурної спадщини Сангушків
На Полонщині продаж хати не відбувся через смерть покупця, але жінка повернула лиш частину авансу
У Шепетівці тимчасово зупинено прийом заяв на будівельні паспорти

Читайте у цій рубриціНевідомі пошкодили майно Шепетівської багатопрофільної лікарні
На Білогірщині сільська рада незаконно передала в оренду 16 гектарів землі
У Нетішині опалювальний сезон вже розпочато
На Ізяславщині жінка обкрадала Хмельницькобленерго
На Ізяславщині візьмуться за червоних лисиць
Дитину, яку незаконно утримував у себе батько, суд зобов’язав передати матері