У Шепетівці перевізник призупинив три автобусні маршрути

У Шепетівці перевізник призупинив три автобусні маршрути

З цього приводу Виконавчий комітет Шепетівської міської ради опублікував відкритий лист до Приватного акціонерного товариства «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807».

У ньому йдеться, що із 14 діючих на даний час міських автобусних маршрутів ПрАТ «Шепетівське АТП 168047» обслуговує 11 відповідно чинних договорів про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, в т.ч. міських маршрутів із невеликою, в порівнянні із іншими маршрутами, протяжністю (маршрути № 5, № 5А).

«Відповідно до умов укладених договорів, ПрАТ «Шепетівське АТП 16807» зобов’язане забезпечити перевезення пасажирів на маршруті автобусами, вказаними в договорі згідно з затвердженим виконкомом (організатором перевезень) розкладом руху з регулярністю не менше 95 відсотків. У зв’язку з цим виконавчий комітет зобов’язує Вас забезпечити належне виконання взятих договірних зобов’язань, в т.ч. на міських маршрутах № 6. № 9 та № 11», — зазначається у листі виконкому.

У Шепетівці перевізник призупинив три автобусні маршрути

Раніше Приватне акціонерне товариство «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» направило лист до Шепетівської міської ради про те, що з 7 липня 2021 року тимчасово припиняє виконувати міські автобусні маршрути № 6, 9 та 11, які є нерентабельними для підприємства.

Як йдеться у документі, робота підприємства в умовах карантину призвела до збитків в розмірі понад 2 200 000 грн за 2020 рік. У зв’язку з цим значно погіршилося фінансове становище підприємства, знизилася платоспроможність та зросла плинність кадрів в результаті відсутності можливості забезпечити належну заробітну плату водіям автотранспортних засобів.

У Шепетівці перевізник призупинив три автобусні маршрути

Водночас перевізник у листі зазначає, що рейси можуть бути поновлені після виходу з карантину та зняття заборони на перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях або у разі збільшення вартості проїзду, що призведе збільшення обігу коштів та підвищить рентабельність.

З цього приводу 16 червня ПрАТ «Шепетівське АТП 16807» подало до виконавчого комітету свої розрахунки тарифу на перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування на рівні 8,0 грн (по місту) та 9,0 грн до села Судилкова.

Розуміючи, що тарифна політика на автомобільному транспорті має задовольняти підприємницький інтерес, забезпечувати розвиток автомобільного транспорту, забезпечувати баланс між платоспроможним попитом на послуги та обсягом витрат на їх надання, виконавчий комітет включив проєкт рішення виконкому «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському автотранспорті загального користування в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі» до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

Раніше кореспондентка «День за днем» з’ясувала чому у Шепетівці не курсує автобусний маршрут № 6.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоХмельничанин втратив кошти під час купівлі квитка до Одеси
Як курсуватиме громадський транспорт на Хмельниччині під час повітряної тривоги
Громада на Шепетівщині відмовилася декомунізувати вулицю Жовтневу
У Шепетівці оновили графіки руху автобусів та відновлюють маршрут №9
Як добратися до віддалених сіл Шепетівщини?
Із серпня вуличних торговців Шепетівки «переселять» на ринок

Читайте у цій рубриціЮні судилківчани напередодні Яблучного Спаса влаштували благодійний ярмарок, аби допомогти ЗСУ
Переселенці, які мешкають на території Судилківської ТГ, отримають допомогу від АМУ
У Шепетівському районі юні гімнастки зі спортивного клубу «Золота осінь» волонтерять для ЗСУ
У Судилкові для дітей організували православний табір
Через прорив водогону деякі мешканці Шепетівки залишилися без води
У Нетішинській ТГ любителям паркування на газонах виписали штрафи
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter