Депутати району зволікають із передачею Шепетівського Центру ПМСД на баланс міста

Депутати району зволікають із передачею Шепетівського Центру ПМСД на баланс міста

Сьогодні, 12 лютого, відбулася 5-а сесія Шепетівської районної ради 8-го скликання. На сесію із 42 обранців завітав лиш 31.

Для розгляду на порядок денний винесли 36 питань. Перед затвердженням порядку денного голова райради озвучив пропозиції, які надійшли від депутатських фракцій. Їх планували додати до переліку питань.

Серед них — про погодження проєктів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці сіл Мокроволя, Жемелині та Окіп Білогірського району Хмельницької області.

Також була подана пропозиція від фракції ПП «За майбутнє» про депутатський запит щодо шляхів вирішення проблемних питань із пасажирськими перевезеннями у Шепетівському районі.

Депутати району зволікають із передачею Шепетівського Центру ПМСД на баланс міста

Наступне питання — про підтримку звернення депутатів Шепетівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів з питання дефіциту районного бюджету та функціонування бюджетних установ.

Депутатська фракція ПП «Європейська Солідарність» ініціювала депутатське звернення депутатів Шепетівської районної ради Хмельницької області до Міністра оборони України, Головнокомандувача Збройних сил України, командувача оперативного командування «ЗАХІД» Збройних сил України щодо використання вивільнених військових містечок, розташованих у Шепетівському районі та запровадження системи територіальної оборони».

Жодна із постійних комісій не заперечувала проти включення цих питань до порядку денного.

Подана пропозиція депутатської фракції ПП «Слуга народу» про депутатське звернення депутатів Шепетівської районної ради 8-го скликання до Верховної Ради України щодо прийняття Закону про народовладдя через Всеукраїнський референдум. Однак, ця пропозиція знайшла свою підтримку не на всіх постійних комісіях. Не проголосували за дане питання і до включення порядку денного.

Окрім того, був поданий лист від Виконавчого комітету Шепетівської міської ради — пропозиція депутатської фракції ПП «ОПЗЖ», депутатської фракції ПП «ЄС» з проханням розглянути питання безоплатної передачі права засновника та об’єктів нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ Шепетівського району Хмельницької області КП КНП «Шепетівський центр ПМСД» Шепетівського районної ради Хмельницької області у комунальну власність Шепетівської територіальної громади. Однак, пропозиція була підтримана лиш декількома комісіями. Відтак, питання поставили на голосування.

Кілька слів із даного приводу вирішила сказати депутатка Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина:

— Питання передачі ПМСД — це стратегічне питання для мешканців як Шепетіського району, так і містян. Тому в мене є пропозиція: створити робочу групу — нехай вона тиждень-два попрацює як з головами ОТГ, так і з керівниками районного та міського ПМСД — і лише тоді винести дане питання на сесію. Адже тут більше питань, ніж відповідей. Тому я би радила вам не включати це в порядок денний…

Депутати району зволікають із передачею Шепетівського Центру ПМСД на баланс міста

Висловитися з цього приводу вирішив і голова Ленковецької ОТГ Юрій Криворчук:

— Дане питання було зняте з порядку денного на попередній сесії — вирішили його доопрацювати. Однак, на сьогоднішній день ні до одного голови територіальної громади не надійшла пропозиція, аби провести спільну нараду… Тому моя пропозиція — відкласти розгляд даного питання.

Депутати району зволікають із передачею Шепетівського Центру ПМСД на баланс міста

Своє бачення захотіла викласти і вагітна мешканка Шепетівщини.

Депутати району зволікають із передачею Шепетівського Центру ПМСД на баланс міста

Однак, Олег Кулінський зазначив, що право на виступ зможуть надати депутати лише шляхом голосування при розгляді даного питання по суті.

Варто зазначити, що голова Шепетівської ТГ нещодавно підготував звернення до районної ради щодо передачі на баланс міста КП «КНП Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги», оскільки основна частина амбулаторій закладу розташована саме на території міста Шепетівки, а 80 % пацієнтів є мешканці міста.

«За» включення питання до порядку денного про передачу ПМСД проголосували лиш 19 депутатів. Відтак, рішення не прийнято.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Депутати району зволікають із передачею Шепетівського Центру ПМСД на баланс міста»

  1. Вагітна громадянка коментує:

    Звичайно, у нас на сесіях можна говорити тільки депутатам і головам, шо їм до звичайних жителів міста!!!

  2. Таня Холодова коментує:

    Нечипорук старається.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа наступній сесії райради розглянуть питання погашення заборгованості працівникам Білогірщини та Ізяславщини
У Шепетівському районі перевантажені полігони
У Шепетівці на території лікарні збили літню жінку
Лебідь, рак та щука: як передавали Шепетівсь­кий центр ПМСД
У Шепетівці в черговий раз депутати не можуть прийняти рішення по вузловій лікарні
Вчителі Шепетівської ТГ не втратять гроші на відпустках

Читайте у цій рубриціМіський голова Шепетівки зустрівся із прийомними батьками
Як у Шепетівці подати нову заяву для отримання субсидії
У Шепетівській виправній колонії провели контрольне приготування їжі для засуджених
Шепетівські пожежники провели бесіди із любителями лісового відпочинку
У Славуті зареєстровано перший проєкт Громадського бюджету
На Ізяславщині двічі за добу палала суха трава