«Хмельницькгаз» погрожує Славуті припинити газопостачання

«Хмельницькгаз» погрожує Славуті припинити газопостачання

Як повідомила пресслужба Славутського МВК у фейсбуці, до КП «Славутське ЖКО» надійшло повідомлення від ПАТ «Хмельницькгаз», в якому вказується вимога щодо припинення (обмеження) газопостачання котелень. За словами начальника КП «Славутське ЖКО» Василя Яцюка, мова йде про здійснення оплати за договором розподілу природного газу, в тому числі передбачається й попередня оплата за послуги за січень 2021 року, які ще не було надано комунальному підприємству.

«Вказані вище заходи в сьогоднішніх умовах є невиправданими та ставлять під загрозу роботу комунального підприємства — надавача послуг з теплопостачання населенню міста і бюджетних установ, в тому числі, й соціальної сфери, яке і так перебуває у напруженому фінансовому становищі. Так, борг населення за спожите тепло складає станом на 01.12 — 13 970,222 тис. грн! А ще маємо борг держави перед комунальним підприємством (різниця в тарифах) — 7 827,700 тис. грн», — наголошується у повідомленні пресслужби.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 217 «Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу» майже 80 % отриманих за тепло коштів автоматично розщеплюються на рахунки постачальників природного газу та теплогенеруючих організацій. Саме ж підприємство отримує близько 20 %. Як зазначають у Славуті, цього не вистачає навіть на заробітну плату працівникам.

«Сьогодні комунальне підприємство та прості люди не перестають бути заручниками державної тарифної політики. Тарифи на енергоносії піднімають, а що робити далі — нікого не цікавить. Це непосильний тягар для всіх. На жаль, така тарифна тенденція набирає обертів, — наголошує міський голова Василь Сидор. — У той же час «Славутське ЖКО» — це комунальне, а не приватне підприємство, яке не отримує значних прибутків, але несе юридичну відповідальність перед державою і споживачами».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоТрагедія спіткала одну зі статуй коней у Славуті
Славутські медики не готові працювати в умовах реформування
У Славуті пропонують одну із вулиць назвати на честь директора Шепетівського краєзнавчого музею
У Славуті встановили арт-об’єкти: містяни не зрозуміли, чому такі коні?
Славутчан кличуть дивитися фільми у 3D форматі
Славутська лікарня отри­мала від Уряду Японії діагностичну систему експертного класу

Читайте у цій рубриціУ Полонному малі споруди заважають комунальникам облаштувати зону відпочинку
У Шепетівському районі відкрили пункт здоров’я
Славутські медики не готові працювати в умовах реформування
Олег Довгань: «Найстрашніше — не встигнути, не врятувати»
Шепетівські медики ПМСД обслуговують майже 70 тисяч пацієнтів
У Славуті пропонують одну із вулиць назвати на честь директора Шепетівського краєзнавчого музею