На третій сесії Шепетівської міськради обговорили бюджетні та земельні питання

На третій сесії Шепетівської міськради обговорили бюджетні та земельні питання

Сьогодні, 10 грудня, відбулася 3-тя (позачергова) сесія Шепетівської міської ради 8-го скликання. У залі зареєструвалися 30 депутатів із 34. На засіданні розглянули 32 питання порядку денного.

На третій сесії Шепетівської міськради обговорили бюджетні та земельні питання

Відтак, під час сесії начальник фінансового управління Шепетівської міської ради Василь Дрищ доповів про стан виконання бюджету за січень-вересень 2020 року та повідомив про зміни до бюджету міста на 2020 рік.

— Виконання бюджету становило 96,2 %, — зазначив Василь Дрищ. — Це зумовлено тим, що були прийняті державні карантинні заходи і навесні — податкові канікули, аби підтримати підприємців. Таким чином, невиконання міського бюджету склало 4 мільйони 170 тисяч гривень.

Втім, як зазначив доповідач, до сьогодні відсоткове відставання все ж вдалося скоротити.

Далі розглядали укладення угод між Ленковецькою сільською радою, Судилківською сількою радою та Шепетівською міською радою. Відтак, школярі зможуть навчатися у мистецьких закладах міста.

На третій сесії Шепетівської міськради обговорили бюджетні та земельні питання

Також депутати затвердили Програму «Забезпечення хворих на цукровий діабет, препарати інсуліну і вазопресину жителів Шепетівської міської територіальної громади на період 2020–2021 роки». У 2020 році на її реалізацію передбачено 170 тисяч гривень, а у 2021 — 200 тисяч. Варто зазначити, що наразі на диспансерному обліку в ендокринологічному кабінеті КНП «Шепетівська ЦРЛ» перебуває 453 особи. Вони потребують постійного прийому зазначених препаратів. Також 20 дітей району з інвалідністю по цукровому діабету І типу, які перебувають на обліку у лікаря-ендокринолога, систематично вживають препарати інсуліну. Крім того, на обліку 7 чоловік, що хворіє на нецукровий діабет.

Ще голосували про внесення змін до сільського бюджету Пліщинської та Плесенської сільських рад на 2020 рік. А також затвердили Положення про комісію з питань надання одноразової допомоги малозабезпеченим мешканцям міської ОТГ та її складу.

Серед важливих питань — затвердження Програми з організації харчування учнів на 2021 рік. Сюди належать категорії дітей: сироти та позбавлені батьківського піклування; учні 1–11 класів із малозабезпечених сімей; учні 1–11 класів, батьки яких беруть (брали) участь в АТО/ООС; учні 1–11 класів, які мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів; учні 1–4 класів; забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з особливими освітніми проблемами, які навчаються в інклюзивних і спеціальних класах. Вартість харчування однієї дитини в день складатиме 13 гривень. Надалі ціна можу змінюватися у сторону збільшення.

Левову частку питань складали земельні. Серед них — припинення права користування земельними ділянками, передачу в оренду, надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою, проведення експертної оцінки та поновлення договорів оренди. Деякі пункти у питаннях депутати відправили на довивчення.

На завершення сесії депутати міської ради розглянули депутатське звернення від народних депутатів до Голови Верховної Ради України. В ньому йшлося про повернення акцизу з пального до місцевих бюджетів.

Нагадаємо, у Шепетівці на другій сесії міської ради затвердили заступників мера, секретаря та обрали виконком.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівці розпочали реконструкцію клумби поблизу міської ради
Баталії навколо відпусток шепетівських чиновників: хто у плановій, а хто за власний рахунок?
У Шепетівці продовжили заборону на відвідування шкіл та садочків, але дозволять пасажирські перевезення
У Шепетівці посадовці та військові висадили 75 саджанців лип
Ще 2 петиції — «Запросити McDonald’s в Шепетівку», «Зупини обрізання дерев у центрі» — пропонують шепетівчанам
У Шепетівці розпочнуть встановлення нових автобусних зупинок

Читайте у цій рубриціУ міській лікарні Славути встановлюють комп’ютер­ний томограф «Siemens»
На Шепетівщині відновить свою роботу єдина комунальна аптека
У Шепетівці розпочали реконструкцію клумби поблизу міської ради
Баталії навколо відпусток шепетівських чиновників: хто у плановій, а хто за власний рахунок?
Переходьте до ГК «Нафтогаз України» та економте до 20% на платіжках за газ
Чиновники Шепетівського району долучилися до акції «Створюємо ліси разом»